ru ua

Дочка Дмитра Пєскова назвала батька "головним злодієм" Росії

Дочка Дмитра Пєскова назвала батька "головним злодієм" Росії Дмитро Пєсков (Колаж РБК-Україна)

Єлизавета Пєскова вирішила пожартувати, але в неї не вийшло

Дочка прес-секретаря президента Росії Дмитра Пєскова, яка зараз живе в Парижі, назвала батька "головним злодієм країни". Про це вона написала у своєму Instagram-акаунті.

"Совість зовсім замучила. Заснути не можу ніде: ні на одній із яхт, ні в одному з палаців, ні в одному з джетів не виходило зімкнути очей. Ні один із слуг не зміг мене втішити. Час одкровення настав. Я - Пєскова Єлизавета Дмитрівна, дочка головного мільярдера і злодія країни, прес-секретаря глави держави. Це перший текст, який пишу сама. Всі інші замовні. Працює ціла команда холопів, яким я плачу вашими грошима заради піару", - іронічно написала дівчина.

Вона "зізналася", що спить "на мармуровій яловичині, присипаній гагачим пухом".

"Перед кожним фізичним зусиллям роблю улюблену процедуру - золоте обгортання. Процедура полягає в обгортанні тіла в чистий злиток золота. Золото, звичайно, видобуває народ", - додала Пєскова.

Дочка Пєскова також написала, що займається різними злодіяннями. Цього "ремесла" її навчив батько.

"Мені дуже пощастило, так як тато мій - головний злодій країни і вчить мене всім тонкощам цього прибуткового мистецтва. Нещодавно він підтримав скринею з награбованим моє починання... Я ніде не навчаюсь, тому що тупа від народження, але це не проблема, так як диплом мені, зрозуміло, куплять! Зрештою, якщо мені щось знадобиться - я просто куплю раба на гроші народу! Так що, майбутнє - за мною!" - резюмувала Єлизавета.

Дочка Дмитра Пєскова назвала батька "головним злодієм" РосіїДочка Дмитра Пєскова назвала батька "головним злодієм" Росії

Скріншот поста (instagram.com/stpellegrino)

Зазначимо, що користувачі мережі не оцінили "жарт" дочки прес-секретаря Путіна.

"Тут донька Пєскова думала, що пожартувала, а насправді сказала росіянам всю правду про них", - написав один з користувачів.

"Дурний жарт. Людей вирішила потролити? Якщо папік забезпечення позбавить, що робити будеш?" - зазначив ще один юзер.

Раніше у мережі висміяли торт сина Пєскова.