ru ua

Дочка легендарного Лобановського розповіла, як живеться її сім'ї

Дочка легендарного Лобановського розповіла, як живеться її сім'ї Фото: Валерій Лобановський (http://dynamo.kiev.ua)

Онук Валерія Васильовича працює на півставки тренером у футбольній школі

Дочка легендарного тренера Валерія Лобановського розповіла, як нині живеться її сім'ї. Світлана повідомила офіційному сайту "Динамо" про новини в її житті.

"Раніше могла б запросити вас у наш ресторан-музей в Козині. Але він закритий після погромів у 2014 році. У нас же охорони немає. А люди якісь лізли, розбивали вікна, користувалися тим, що там було, - спиртним, їжею. Артефакти музею Лобановського, слава богу, не чіпали. Тоді таких вандалів було багато. Раз у людини є - значить, вона не гідна жити на території України, вони так думали. Я дзвонила дільничному, мені говорили: дзвоніть в область. Міліція боялася що-небудь робити, могли вбити... Хочу продати ресторан. Не бачу перспективи його роботи, зараз ця сфера, музей, майже нікого не цікавить - у людей нові герої", - розповіла Світлана.

Онук Лобановського зараз працює на півставки тренером у футбольній школі.

"Моєму синові Богдану скоро буде 20. Навчається в університеті фізкультури і працює на півставки тренером дітей у футбольній школі. Тому що стипендія хоч і підвищена, але маленька - 1600 грн. А з часом планує комп'ютерні технології освоїти. Доньці Ксенії 18, готується до ЗНО і хоче поступати на міжнародні економічні відносини. Рада, що діти, принаймні, поки, не ганьблять прізвище мого тата. Що стосується мами, вона після інсульту. По максимуму проводимо час з нею", - повідомила донька легендарного тренера.

Додамо, що 13 травня виповнюється 15 років, як помер наставник київського "Динамо".

Раніше легендарний "динамівець" розповів про пристрасті Валерія Лобановського.