ua en ru

Дочка скандальної екс-регіоналки живе в США, поки мати агітує за "рускій мір" (фото)

Дочка скандальної екс-регіоналки живе в США, поки мати агітує за "рускій мір" (фото) Фото: Олена Бондаренко (Владислава Мусієнка / УНІАН)

Користувачі соцмереж бурхливо відреагували на цю інформацію

У мережі повідомили, що колишній народний депутат від "Партії Регіонів" скандальна Олена Бондаренко, яка зараз переховується в Росії, відправила свою дочку на навчання в США. Про це повідомив політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці в Facebook.

"Поки Олена Бондаренко всіляко таврує бездуховщину і Америку, яка "воює в Україні проти Росії", її дочка цілком нормально живе в США. Звичайна весела дівчина: ось, вітає чоловіка-американця з Днем народження. А тещі американського чоловіка, видно, вид на проживання затримують, якщо досі не змінила риторику", - іронізує Олексій.

Дочка скандальної екс-регіоналки живе в США, поки мати агітує за "рускій мір" (фото)

Скріншот поста (facebook.com/aleksej.golobuckij)

Голобуцький також знайшов фото дочки Бондаренко в соцмережах, де вона святкує Хелловіна в цікавому вбранні.

Дочка скандальної екс-регіоналки живе в США, поки мати агітує за "рускій мір" (фото)Фото: Донька Бондаренко (facebook.com/aleksej.golobuckij)

Користувачі соцмереж бурхливо відреагували на цю інформацію.

"Немає у Оленки риторики, є у Оленки істерика", - жартує Оксана Мухіна.

Дочка скандальної екс-регіоналки живе в США, поки мати агітує за "рускій мір" (фото)

Олена Бондаренко, яка в Україні була відома своїми проросійськими настроями, і зараз активно пропагує так званий "рускій мір".

Нагадаємо, що в Харкові біля обласної прокуратури невідомі підпалили автомобіль Lexus, на якому їздить прокурор Станіслав Муратов.