Дочки Дмитра Пєскова даром не потрібно російське освіта

Дочки Дмитра Пєскова даром не потрібно російське освіта
Фото: Instagram Єлизавета Пєскова

18-річна дочка прес-секретаря російського президента опублікувала в Instagram різку критику

18-річна дочка прес-секретаря Дмитра Пєскова Єлизавета опублікувала в Instagram свої вигадки на тему системи освіти в Росії.

Дочки Дмитра Пєскова даром не потрібно російське освіта


Незважаючи на те, що Ліза зараз живе і навчається у Франції, душа за батьківщину у неї болить.

"Готувалася до екзамену по маркетингу і згадала, як приїхала 3 року назад в Росію (не СРСР), щоб за рік пройти два і здати ЄДІ. Чесне слово це було пекло якийсь. Я думаю, що я не єдина, хто вважає, що систему освіти в Росії треба міняти".
Вона не вважає за потрібне отримувати так багато і так довго: "Вибачте, вони реально вважають, що корисно намагатися запхати в себе всю інформацію, наявну в цьому світі, щоб потім після судного години взяти і засунути два пальці в рот? Їжу потрібно правильно розподіляти на день і вживати КОРИСНОСТІ невеликими порціями", - обурюється Ліза.

"Чесно сказати, за рік в універі у Франції я дізналася більше, ніж за рік в школі і в МГУ в Росії. Нещодавно обговорювали з мамою, що діти в Росії перебувають під постійним пресингом, а в Європі все зроблено під веселу, приємну цікаву гру...Мені здається система освіти вбита, але воскресити її можна, і потрібно обов'язково, щоб покоління Z повернуло отримання знань цінність і інтерес", - так пояснила Пєскова чому вона прелпочитает навчатися у Франції, а не вдома.

До речі, ддепутат Держдуми: "В сувенірної продукції ФІФА РФ повинна бути зображена в нинішніх кордонах"

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся