ua en ru

Доїхати не судилося: у Дніпропетровській області на ходу загорівся рейсовий автобус (фото, відео)

Доїхати не судилося: у Дніпропетровській області на ходу загорівся рейсовий автобус (фото, відео) Фото: (facebook.com/Роман Хакімов)

Рано вранці на трасі Кривий Ріг - Радушне загорівся автобус — постраждалих немає

29 квітня у Дніпропетровській області на трасі Кривий Ріг — Радушне на ходу загорівся автобус. Водій транспортного засобу рано вранці прямував до Радушного, щоб відвезти жителів селища в обласний центр. Доїхати до роботи в цей день не судилося. Про те, що трапилося повідомляє очевидець Роман Хакимов в Facebook.

Повідомляється, що рейсовий автобус "Радушне — Олександрівка — Кривий Ріг" загорівся на ходу. Це сталося близько 5:40 ранку, коли водій прямував на роботу. Автобус їхав у Привітне, щоб зробити перший рейс, але до пункту призначення йому доїхати не судилося.

Доїхати не судилося: у Дніпропетровській області на ходу загорівся рейсовий автобус (фото, відео)Доїхати не судилося: у Дніпропетровській області на ходу загорівся рейсовий автобус (фото, відео)Доїхати не судилося: у Дніпропетровській області на ходу загорівся рейсовий автобус (фото, відео)Доїхати не судилося: у Дніпропетровській області на ходу загорівся рейсовий автобус (фото, відео)

Фото: (facebook.com/Роман Хакімов)

Відразу після загоряння водій зупинив транспортний засіб, відійшов на безпечну відстань і викликав службу порятунку. Співробітники пожежної служби повідомили, що в результаті спалаху постраждалих не було.

Відео: (facebook.com/Роман Хакімов)

Вчора вночі, 28 квітня стався аналогічний випадок, але з легковим автомобілем. Подружня пара, припаркувавшись біля будинку насилу вибралася з раптово спалахнувшого автомобіля. В результаті пожежі було пошкоджено 5 автомобілів загальною площею 21 м2. Можливою причиною інциденту власник машини називає несправність в моторному відсіку автомобіля.

Нагадаємо, що нещодавно літня мешканка Кременчука вчинила акт самоспалення через нестерпну хворобу.