ua en ru

"Донбас – Україна": бойовикам "ДНР" передали патріотичний "привіт" (фото)

"Донбас – Україна": бойовикам "ДНР" передали патріотичний "привіт" (фото) Фото: Дебальцеве (wikimedia.org)

Напис з'явився на зупинці громадського транспорту

В окупованому Дебальцеве Донецької області терористам залишили патріотичне послання. Відповідні фотографії опублікували на сторінці спільноти "Дебальцеве UA" в соцмережі Twitter.

"Донбас – це україна", – свідчить напис, залишений на стіні зупинки громадського транспорту.

"Донбас – Україна": бойовикам "ДНР" передали патріотичний "привіт" (фото)

Фото: Напис на зупинці (twitter.com/ya_kak_apelsin)

"Вчора сфотографував у себе на районі. До цього регулярно зривали ганчірки "ДНР". Ви не уявляєте мої емоції. А ви кажете, що люди не змінюються. Зараз у місті співвідношення "вати" і Українців приблизно 60/40. Нічні партизани! Донбас – Україна!", - сказано в коментарі до знімків.

"Донбас – Україна": бойовикам "ДНР" передали патріотичний "привіт" (фото)

Скріншот поста (twitter.com/ya_kak_apelsin)

Раніше жителі Донбасу все більше хочуть вчити українську мову. Про це розповіла Анастасія Розлуцька, керівник проекту "Є-мова!", керівник проекту "Безкоштовні курси української мови".

Вона повідомила, що в прифронтових містах зріс попит на вивчення української мови і тепер безкоштовні курси працюють у Костянтинівці, Щастя, Дружківці, Краматорську і Маріуполі.

"Координатор Оксана Воробйова знайшла цікавий підхід – вивчення української мови через спільну роботу. Слухачі разом роблять вишивки. Під час вишивання вони всі спілкуються один з одним. Також є група, яка робить маскувальні сітки. Під час виготовлення маскувальної сітки вивчається українська мова", – говорить Анастасія Розлуцька.