ua en ru

У Донецькій області затримали водія-сепаратиста, який назвав українську мову "козячою"

У Донецькій області затримали водія-сепаратиста, який назвав українську мову "козячою" Фото: Водій автобуса (Алекс Афонін/Facebook)

Чоловіка викликали в СБУ

У Донецькій області затримали водія автобуса, який назвав українську "козячою мовою". Так склалося, що в цьому ж автобусі їхав співробітник СБУ, який це почув і вжив заходів. Про це повідомляється на сторінці Алекса Афоніна Facebook.

"Козяча мова"- саме так назвав українську мову водій автобуса "Маріуполь-Святогірськ" Олександр Пономарьов. Як він заявив, що в його автобусі "повинна звучати єдина нормальна мова - російська", а він не розуміє "козячоъ мови". Ніби й проїхали, якщо б не одне але! В автобусі їхав співробітник СБУ (багато хто взагалі здивувалися, що вони можуть їздити в простих смердючих автобусах)", - написав Афонін на сторінці.

Тепер чоловік буде пояснювати свої висловлювання в СБУ.

"Підійшовши до водія, він спокійно сказав, що чекає його в понеділок в Маріуполі в будівлі СБУ... з речами (переписав його дані, взяв номер телефону). А потім додав: "Ти тільки довези нас до пункту призначення, бо ще про****шся прямо тут". Уявляєте, як у Пономарьова пройдуть 8 березня і всі вихідні", - підсумував Афонін.

У Донецькій області затримали водія-сепаратиста, який назвав українську мову "козячою"

У Донецькій області затримали водія-сепаратиста, який назвав українську мову "козячою"Скріншот (Алекс Афонін/Facebook)

Користувачі відреагували на пост коментарями.

"Вона - быдлота тупоголова все життя прожила в Україні, а ні, щоб мову вивчити не вміє, воно ще й вважає себе "старшим братом". Ось такі у нас "брати" .Нічого спільного між українцями і "братнім народом" немає. Ментально ми дуже різні", - написав Володимир Кошовий.

"Ваш Петро великий звичайний татарин золотоординський від татарки Наришкиної", - написав Михаць Омелян.

"Вибачте брати і сестри, а хто винен у тому, що подібні виродки живуть в Україні? Живуть, працюють і навіть не приховують своєї нанависти! Чому йому там ж не розбили голову, чому?" - запитав Олександр Шифман.

У Донецькій області затримали водія-сепаратиста, який назвав українську мову "козячою"Скріншот коментарів (Алекс Афонін/Facebook)

Нагадаємо, що з звільнена полону українка розповіла, як з неї "вибивали" зізнання у вбивстві Мотороли.

Хайп таксі #2 ваше ставлення до маршруток (Відео: РБК-Україна)