ru ua

У Донецькій області волонтери виявили жахливу знахідку

У Донецькій області волонтери виявили жахливу знахідку Фото: Череп (pixabay.com)

Більшість останків давно розтягнули по лісі дикі тварини

В Донецькій області волонтери Гуманітарної місії "Чорний Тюльпан" і ВГО "Союз "Народна Пам'ять", проводячи чергові розвідки по Другій Світовій війні, виявили останки жінки і сумку з жіночими речами. Про це повідомляє business.ua.

По приїзду представників поліції, територія ще раз детально досліджувалася наявність додаткових останків і речей. В результаті чого було знайдено ще кілька фрагментів людських кісток рук, ніг, нижньої щелепи з коронками. Судячи з усього, більшість останків давно розтягнули по лісі дикі тварини.

У сумці знаходилися: штани, верхній одяг, гаманець, телефон, светр, таблетки, паспорт і пенсійне посвідчення, що належали літній жінці.

Коли саме вона загинула, і чи точно знайдені пошуковцями останки належать жінці, ім'я якої зазначено у паспорті – можна буде сказати тільки після проведення експертизи. Ясно одне - знайдене явно не відноситься до періоду Другої світової війни.

Гуманітарна місія "Чорний Тюльпан" (проект ВГО "Союз "Народна Пам'ять") розпочала свою роботу 2 вересня 2014 року. За цей час було обстежено понад 105 населених пунктів, знайдено і вивезено тіла загиблих 829.

Місія реалізується за підтримки посольства Швейцарії в Україні та Міжнародного Комітету Червоного Хреста.

Нагадаємо, що у мережі показали фото спорожнілого окупованого Луганська.