Дорожні камери в Україні вже працюють, але порушення ще не фіксують

Дорожні камери в Україні вже працюють, але порушення ще не фіксують
Фото: Автоматичну фіксацію порушень ПДР в Україні введуть не раніше осені (biz.liga.net)

Камери автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху в Києві працюють вже кілька років, але в тестовому режимі, а в роботу можуть бути запущені не раніше осені цього року

Дорожні камери, призначені для автоматичної фіксації порушень ПДР, вже кілька років працюють в тестовому режимі, але "листи щастя" на основі їх даних українським водіям можуть почати приходити не раніше осені 2016 року.

За інформацією видання AUTO-Consulting, камери автоматичної фіксації були встановлені в Києві для тестування ще у часи ДАІ. Пристрої розмістили з метою визначення найбільш придатних камер, постачальники яких повинні будуть взяти участь в тендері на поставку приладів. За інформацією видання, камери, встановлені в столиці для тестування, були надані 8 компаніями-постачальниками.

За розрахунками ДАІ, (Нацполиция поки таких розрахунків не публікувала) для покриття всіх аварійно небезпечних місць на українських трасах знадобиться близько двох тисяч камер.

Для перекладу камер з тестового в штатний режим роботи необхідно виконати цілий ряд умов. Зокрема, Кабінет міністрів повинен підготувати і прийняти необхідні регламентні документи по впровадженню засобів фото - і відеофіксації. Крім того, необхідно виписати технічні характеристики обладнання і провести тендер для визначення підрядника робіт.

Також до держбюджету необхідно закласти кошти на закупівлю систем фото - та відео фіксації порушень ПДР, а представники відомства повинні гарантувати абсолютну захищеність знятої інформації і неможливість втручання в роботу систем автоматичної фіксації. До того ж, потрібно забезпечити потужну електронну базу для зберігання даних, отриманих з усіх камер і чималий штат співробітників для обробки інформацію та розсилання так званих "листів щастя".

Останнє, але не за значимістю, умова, необхідне для запуску в роботу камер - створення безпечної дорожньої інфраструктури. Адже водії іноді порушують ПДР з-за поганого стану дороги або відсутності відповідних дорожніх знаків і розмітки.

Читайте також: відеореєстратор зняв, як стадо верблюдів затоптало машину.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся