ua en ru

Достроковий президент: Кремль вже планує "переможний" мітинг Путіна

Достроковий президент: Кремль вже планує "переможний" мітинг Путіна Колаж РБК-Україна

Про перемогу Путіна стане ясно ще до оголошення результатів виборів

У Москві у ніч виборів з 18 на 19 березня може відбутися мітинг на підтримку Володимира Путіна. Про це повідомляє Znak.com з посиланням на власні джерела.

Співрозмовники агентства, близькі до адміністрації президента, розповіли, що, швидше за все, днями ця ідея буде прийнята.

Раніше в суботу, 3 березня, на великій спортивній арені стадіону "Лужники" вже пройшов мітинг-концерт "За сильну Росію", організований передвиборним штабом Володимира Путіна. За кілька днів до мітингу стало відомо, що на нього зганяють студентів вузів і бюджетників. У підсумку на концерт прийшли 100 тисяч чоловік, але частина з них навіть не стала чекати виступу Путіна.

На ньому були присутні російські золоті медалісти Олімпійських ігор в Пхенчхані – хокеїсти та фігуристка Аліна Загитова. Рух на захист прав виборців "Голос" тоді відзначило, що Загитовой всього 15 років, неповнолітніх до участі в агітаційних заходах залучати заборонено.

У 2012 році в ніч з 4 на 5 березня на Манежній площі також проходив мітинг на підтримку Володимира Путіна. Тоді на площі встановили величезні екрани, де показували різні відео з ним. Тоді на мітинг приїхали і Путін, і тодішній президент Медведєв, демонструючи єдність свого тандему, і всі росіяни зрозуміли, що Путін переміг ще до оголошення офіційних результатів.

"Натовпи тріумфуючих прихильників — важлива емоційна точка в будь виборчої кампанії. На гребують цим навіть там, де в чистоті виборів у виборців немає ніяких сумнівів, — наприклад, в США. В країні, де багато хто впевнений у тому, що вибори фальсифікуються, а переможці нелегітимні, демонстрація захоплених прихильників представляється єдиним способом переконати тих, хто сумнівається", - каже політолог Аббас Галлямов.

Нагадаємо, що ведучий російського КВК Масляков "прогнувся" перед Путіним.