ua en ru

"Довів до убогості": Путін і його чиновники пропіарилися на хворій дитині

"Довів до убогості": Путін і його чиновники пропіарилися на хворій дитині Фото: Володимир Путін (kremlin.ru)

Користувачі мережі бурхливо відреагували на цей інцидент

У Росії Хворий на рак тринадцятирічний Сергій Тимофєєв звернувся з проханням до Володимира Путіна. Хлопчик попросив подарувати комп'ютер. Про це повідомляє "Обозреватель".

Повідомляється, що нещодавно хлопчик відзначив свій тринадцятий день народження, та бажаним подарунком для нього був персональний комп'ютер. Придбати його самостійно сім'я хлопчика не могла. Тому дитина і його батьки вирішили звернутися за допомогою до Володимиру Путіну.

Комп'ютер від Путіна привіз віце-губернатор Приморського краю.

"Довів до убогості": Путін і його чиновники пропіарилися на хворій дитиніФото: Піар чиновників в РФ (primorsky.ru)

"Сергій допитливий, багато чим цікавиться, що читає, любить тварин. Він товариський, у нього багато друзів, і зараз, коли особливо потрібна підтримка, йому дуже не вистачає спілкування з ними. За станом здоров'я він не може ні з ким бачитися і єдина можливість спілкуватися з товаришами в Інтернеті. Тому, коли син дізнався, що президент почув прохання і його давню мрію виконають, він плакав від щастя! Ми дуже вдячні за цей новорічний подарунок", - говорить мати дитини.

Користувачі мережі бурхливо відреагували на цей інцидент. Юзери вважаю, що це – черговий піар Путіна і чиновників, а хлопчику та його родині краще було б дати грошей на лікування.

"Довів до убогості": Путін і його чиновники пропіарилися на хворій дитиніСкріншот (obozrevatel.com)

"Довів до убогості": Путін і його чиновники пропіарилися на хворій дитиніСкріншот (obozrevatel.com)

Нагадаємо, що російський співак пояснив, чим схожі Росія і Україна.