ua ru

Друг Путіна окупував резиденцію Хрущова в Москві

Друг Путіна окупував резиденцію Хрущова в Москві Фото: Колишня резиденція Микити Хрущова (bykvu.com)

В будинку є вертолітний майданчик, дитячий майданчик, альтанка, літня кухня і побудований басейн з сауною, яких немає ні в яких документах, тому вони можуть вважатися самобудом

Геннадій Тимченко, якого вважають найближчим другом президента Росії Володимира Путіна, отримав у своє розпорядження колишню головну зимову резиденцію генсека КПРС Микити Хрущова на Ленінських горах, повідомив на своєму сайті розслідувань засновник Фонду боротьби з корупцією Олексій Навальний.

За його словами, резиденцію Тимченко передав своїм особистим розпорядженням мер Москви Сергій Собянін, оформивши в оренду на 49 років в якості експлуатації готелю.

"Віддати історичний особняк прямо під житло шахраю-олігарху було ніби як непристойно, тому будівлю віддали "для експлуатації готелю". Крім того, таким чином Собянін обдурив закон — адже землю під приватне житло можна віддавати тільки з торгів", - заявив Навальний.

За його словами, на території резиденції немає ніякої готелі, про що можна переконатися на відео з бесплилотника, крім того, на її території виявлено незаконний самобуд — лазня з басейном.

Як раніше повідомлялося, Навальний розповів, як дочка депутата РФ влаштувалася в Британії.