ua en ru

"Інші, тим часом, ховаються": український снайпер розповів, що бойовики використовують людей як "живі мішені"

"Інші, тим часом, ховаються": український снайпер розповів, що бойовики використовують людей як "живі мішені" Фото: Бойовики (facebook.com-abazia)

Таким чином терористи намагаються виявити вогневі точки наших бійців

Бойовики на Донбасі використовують людей як "живі мішені". Про це розповів український снайпер однією з десантних бригад Збройних сил України (ЗСУ), повідомляє спільнота "Вернись живим" на каналі в Telegram.

"Щоб виявити наші вогневі точки, бойовики висувають на свої позиції "живі мішені"... Тільки вдумайтеся! Я бачу в приціл людини, розумію, що це не бойовик. Все інші на тій стороні, тим часом, ховаються. Раптом збоку з'являється труба розвідника: окупанти чекають, що я вистрелю в "живу мішень", вони зафіксують мою вогневу точку і ліквідують мене", - розповів військовий.

Бійці АТО припускають, що бойовики використовують в таких цілях полонених або неугодних їм місцевих жителів.

"Інші, тим часом, ховаються": український снайпер розповів, що бойовики використовують людей як "живі мішені"

Скріншот поста (t.me/savelifeua)

Раніше відомий музикант розповів, чому на Донбасі воюють росіяни.

"Це такий феномен - утвердження власної значущості за рахунок володіння зброєю. Люди вважають, що якщо вони це зброю здадуть, вони стануть ніким. І тому вони будуть продовжувати розтягувати це задоволення: коли я при ділі, в окопі, стріляю - ніби як не дарма живу. Знайти адекватну заміну цьому дуже складно; стріляти - найпростіший вибір", - сказав він.