ua en ru

У Дружківці сепаратистку-організатора антиукраїнських мітингів хочуть зробити директором школи

У Дружківці сепаратистку-організатора антиукраїнських мітингів хочуть зробити директором школи Фото: Ірина Прус (facebook.com/pavlo.ostrovsky)

Ірина Прус організовувала антиукраїнський мітинг, а за освітою вона - вчитель історії

У Дружківці хочуть призначити організатора антиукраїнських мітингів Ірину Прус директором опорної школи. Про це повідомив на своїй Facebook-сторінці журналіст Павло Островський.

В цьому їй допомагає Валерій Гнатенко, який зацікавлений в її призначенні на цю посаду.

"Знайомтеся. Ірина Прус, депутат Дружківської міськради від партії "Новоросія". Так місцеві активісти називали партію "Наш край" за засилля ватних персонажів у виборчому списку. Очолила партію директор гімназії "Інтелект" Валентина Лугова, головний спікер на цьому відео. Вона називає українських військових терористами, які нападають на "нашу землю". Однак цікава не тільки особа Лугової. За лаштунками залишилася організатор мітингу, сестра Лугової Ірина Прус (на той момент заступник директора гімназії). За наявними у мене даними, вона займалася збором і координацією учасників антиукраїнського мітингу. Ще одна цікава деталь - Ірина Прус за спеціальністю вчитель історії. Її підлеглий, вчитель історії в гімназії Павло Морозов ще в мирний час засмічував голови дітей антиукраїнською пропагандою. А зараз працює це в Донецьку в так званому "інституті післядипломної освіти ДНР", - написав журналіст.

На думку Островського, в школі буде діяти антиукраїнська пропаганда, яку проповідує Ірина Прус зі своїми спільниками.

"У Дружківці 17-а школа буде опорною, на її модернізацію виділяють великі гроші, туди збирають кращих вчителів і все таке. І ось, Валерій Гнатенко вирішив поставити директором школи свою людину, Ірину Прус. Завтра її назвуть переможцем на так званому "конкурсі". Всі члени комісії проголосують так, як їм скажуть у виконкомі, і виберуть одіозну кандидатку директором опорної школи. Тепер вона буде визначати курс розвитку школи. Нескладно здогадатися, яким він буде", - написав журналіст

"В гімназії активно перешкоджали спілкуванню дітей з військовими під час заходів, які організовував Анатолій Водолазський, також там є обов'язковий курс "Православне виховання" від УПЦ МП. Можна очікувати таких же педагогічних інновацій в опорній школі, якщо її очолить сестра Лугової. На моє глибоке переконання, таких людей в принципі не можна підпускати до дітей. Тому прошу поширити це відео, щоб не допустити призначення організатора антиукраїнської мітингу директором школи в Дружківці. Ми не забули і не пробачили, що ви творили в 2014-му", - підсумував Островський.

Відео: У Дружківці сепаратистку хочуть зробити директором школи (facebook.com/pavlo.ostrovsky)

До речі, житель Луганська розповів про реальне життя в "ЛНР".