ua en ru

ДТП у Харкові: адвокати повідомили, що у Зайцевої відмовили ноги

ДТП у Харкові: адвокати повідомили, що у Зайцевої відмовили ноги Колаж РБК-Україна

Адвокати повідомили, що у Олени Зайцевої вранці було два нападу

На чергове засідання у справі про смертельну ДТП у Харкові в зал не змогли доставити Олену Зайцеву через погіршення стану здоров'я. Про це повідомляє KHARKIV Today.

Повідомляється, що в Харкові мало відбутися чергове засідання у справі про смертельну ДТП на вулиці Сумській. Однак одну з підозрюваних, Олену Зайцеву, конвоїри не змогли привести в зал засідань, так як "у неї ноги не йдуть".

"Зайцева конвоєм доставлена в суд, але, як повідомив конвой, вона не може вийти в зал у зв'язку з поганим самопочуттям", - повідомив Віктор Попрас, який відкрив засідання суду.

Один з адвокатів Зайцевої попросив перенести засідання і повідомив, що у Олени Зайцевої вранці сталося два напади в слідчому ізоляторі.

"Сьогодні її відвідувала бригада швидкої допомоги. На даний момент у нас немає довідки або діагнозу. Сторони захисту не надають таку інформацію. Без госпіталізації та належної медичної допомоги ми взагалі не зможемо розглядати справу. Тому прошу відкласти справу", - заявила адвокат Юлія Козир.

Родичі потерпілих вважають, що Зайцева прикидається і адвокати таким чином намагаються затягнути процес.

"Це просто клоунада. На минулому засіданні адвокат Зайцевої зачитала список її захворювань. А як при такій кількості довідок її могли допустити до отримання водійських прав?" - дивується Ігор Берченко.

Для Олени Зайцевої в будівлю суду викликали швидку медичну допомогу, а суддя оголосив перерву.

Медики пробули разом з Оленою Зайцевою близько півтори години, але засідання суду так і не почали. Його перенесли на 24 жовтня, хоча офіційного підтвердження про погіршення самопочуття обвинуваченої немає. Суд направить запит в медустанову слідчого ізолятора про стан здоров'я обвинуваченої, загрозу її життю та необхідності госпіталізації.

"Вона самостійно пересуватися взагалі не може. Ледве-ледве ходить. У неї дуже сильна слабкість, запаморочення. Я думаю, що це через вплив заспокійливих, які їй кололи. При мені їй робили якісь уколи внутрішньовенно", - розповіла адвокат Юлія Козир і додала, що її підзахисна постійно скаржиться на погане самопочуття, яке стало погіршуватися ще сильніше після попереднього засідання 9 жовтня.

У прокуратурі повідомили, що у них немає даних про погіршення стану здоров'я Зайцевої.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Зайцевій викликали швидку допомогу прямо в зал суду.

А також ми повідомляли про те, що у справі про смертельну ДТП у Харкові з'явилися нові дані про свідків.

Відео: РБК-Україна