ua en ru

ДТП в Харкові: пасажирка Зайцевої розповіла, з якою швидкістю їхало авто

ДТП в Харкові: пасажирка Зайцевої розповіла, з якою швидкістю їхало авто Фото: Олена Зайцева (Марієнко Андрій / УНІАН)

За її словами, Дронов почав їхати швидше на перехресті

Пасажирка Lexus, за кермом якого була підозрювана в ДТП в Харкові Олена Зайцева, розповіла, з якою швидкістю рухався автомобіль. Про це Марина Ковальова заявила під час судового засідання, яке відбулося в середу, 7 березня, передає Newsroom.

За словами дівчини, Lexus їхав на миготливий зелений зі швидкістю не більше 75 кілометрів на годину.

"Коли ми під'їжджали до перехрестя, нам горів миготливий зелений. Автомобіль Дронова стояв в десяти метрах від світлофора, приблизно на рівні виходу з метро. Volkswagen почав рухатися, Олена сигналила йому, але Дронов не звернув на це уваги", - заявила вона.

Марина розповіла, що Зайцева звернула, щоб уникнути зіткнення, але в цей момент водій Touareg прискорився і сталася аварія.

При цьому Ковальова стверджує, що авто, в якому вона перебувала з подругою, рухалося зі швидкістю 70-75 кілометрів на годину. Відповідаючи пізніше на запитання адвоката Дронова, Марина уточнила, що швидкість могла бути і вище.

Пасажирка Lexus зазначила, що Зайцева не вживала ніяких наркотичних речовин, але заявила, що та за добу до трагедії пила пенталгин через головного болю.

"Я хотіла б почати з того, що в ЗМІ її висвітлюють як наркоманку і мажорка. Але вона дуже добра і чуйна людина, яка допоможе вам у будь-якій ситуації. Я знаю, як їй зараз важко, як вона переживає, як їй хочеться всім допомогти", - заявила Ковальова.

До речі, постраждалі в ДТП в Харкові хочуть повернути "допомогу" від Зайцевої.