ua en ru

ДТП у Харкові: повторна експертиза не знайшла в аналізах Зайцевої опіатів

ДТП у Харкові: повторна експертиза не знайшла в аналізах Зайцевої опіатів Фото: Олена Зайцева (Марієнко Андрій / УНІАН)

Первинний аналіз показав наявність опіатів в аналізах Зайцевої

У підозрюваної у жахливому ДТП у Харкові Олени Зайцевої після проведення повторної експертизи не знайшли опіатів у крові. Про це передає "Укрінформ" з посиланням на слова прес-секретаря прокурора Харківської області Віти Дубовик.

"Сьогодні закінчили досліджувати докази зі сторони обвинувачення. Вивчено результати судово-медичних експертиз з потерпілим (живим і загиблим), а також результати обстеження фігурантки справи Олени Зайцевої", - зазначила Дубовик.

Прес-секретар підкреслила, що повторна судово-токсикологічна експертиза не виявила у Зайцевої опіати.

За словами Дубовик, суд задовольнив клопотання одного з потерпілих про допит у суді лікаря, який брав аналізи у Зайцевої і писав медичний висновок.

"Наступне засідання - 30 травня, о 14:00. На ньому почнуть вивчати докази сторони захисту", - додала прес-секретар.

Прокурор Валерій Бухан в коментарі "Сегодня" додав, що в характеристиці Зайцевої не вказано інформації про алкогольне або наркотичне сп'яніння.

"Експерт-токсиколог провів дві експертизи (аналіз сечі, аналіз крові), ні в одній з них не виявлені ці речовини. Не показали результати аналізу та наявність алкоголю", - каже прокурор.

Зазначимо, що первинний аналіз показав наявність опіатів у сечі Зайцевої, а в ході досудового розслідування аналізи були направлені на повторну судово-токсикологічну експертизу.

Аварія на вулиці Сумській в Харкові сталася 18 жовтня 2017 року. В результаті ДТП загинуло шість осіб. Ще п'ять отримали травми різного ступеня тяжкості.

Раніше повідомлялося, що підозрюваній у ДТП в Харкові Олени Зайцевої можуть пом'якшити покарання.

ДТП у Кривому Розі: кількість постраждалих зросла до 21