ua en ru

У ДТП загинула ведуча свят з Кривого Рогу: українців просять допомогти її синові

У ДТП загинула ведуча свят з Кривого Рогу: українців просять допомогти її синові Фото: Наталія Тарасенко (Катрін Вилашек/Facebook)

Хлопцю терміново потрібна операція

20 травня в страшній аварії маршрутки під Миколаєвом загинули п'ять криворіжців, з яких також ведуча свят Наталія Тарасенко. Маршрутка Одеса-Мелітополь-Новоазовськ злетіла в кювет і врізалася в дерево. 17-річний син Наталії вижив, але потребує термінової операції, зараз українців просять допомогти грошима, якщо є така можливість.

"Друзі! Жахлива новина! Сьогодні вранці загинула в ДТП Наталія Тарасенко. Дуже багато з нас добре знали Наташу як суперову ведучу і організатора свят, багато як хорошу і позитивну людину. Ці страшні слова: "Її більше немає". У це страшне ДТП потрапив і син Наталки, на даний момент він знаходиться в лікарні з переломами і потрібно його транспортування Мечникова. Це карта Віті, чоловіка Наташі. Гроші йому знадобляться, по можливості скиньте, хто скільки може, хоч і не просили про допомогу", - написала на сторінці у Facebook Катрін Вилашек.

5168 7422 0852 4326
Гробовий Віктор Григорович

У ДТП загинула ведуча свят з Кривого Рогу: українців просять допомогти її синовіУ ДТП загинула ведуча свят з Кривого Рогу: українців просять допомогти її синовіФото: Наталія Тарасенко (Катрін Вилашек/Facebook)

У ДТП загинула ведуча свят з Кривого Рогу: українців просять допомогти її синовіФото: 17-річний син Наталії (facebook.com/tvrudana)

Нагадаємо, що українців просять допомогти дівчинці, яку збив автобус під Києвом.