ru ua

"Думав, мене не здивувати": у Києві на території школи влаштували СТО для маршруток

"Думав, мене не здивувати": у Києві на території школи влаштували СТО для маршруток Фото: Маршрутки біля школи (facebook.com/irina.berdichevska)

У мережі поскаржилися на "тусовку" маршруток біля навчального закладу

У Голосіївському районі Києва на території школи № 236 регулярно стоять кілька маршрутних таксі. Про це розповіла киянка Ірина Бердичевська на сторінці спільноти "Бацьки SOS" в соцмережі Facebook. Вона також опублікувала знімки місцевості та маршруток.

Жінка звернулася до управління освіти Голосіївської районної адміністрації та в контактний центр міста Києва.

"Надійшла офіційна відповідь від 1551 про те, що виявляється, маршрутки на території школи №236 тусуються тому, що вони там проходять роботи СТО. Це при тому, що єдиними орендарями школи є гурток танців "Дрім-Денс" та Видавництво "Знання". Нє, ну а чо. Так що, шановні панове, якщо хто забув пройти СТО, милості просимо, рlease welcome", - написала Бердичевська.

"Думав, мене не здивувати": у Києві на території школи влаштували СТО для маршруток"Думав, мене не здивувати": у Києві на території школи влаштували СТО для маршруток"Думав, мене не здивувати": у Києві на території школи влаштували СТО для маршруток"Думав, мене не здивувати": у Києві на території школи влаштували СТО для маршруток

Фото: Територія школи (facebook.com/irina.berdichevska)

"Голосіївське РУО "не бачить" СТО, а служба 1551 побачила", - додала вона в коментарях.

"Думав, мене не здивувати": у Києві на території школи влаштували СТО для маршруток"Думав, мене не здивувати": у Києві на території школи влаштували СТО для маршруток

Фото: Відповідь 1551 (facebook.com/irina.berdichevska)

"Думав, мене не здивувати": у Києві на території школи влаштували СТО для маршруток

Скріншот поста (facebook.com/groups/1447547535497898)

"СТО? на території школи? Я думав, що мене вже мало чим можна здивувати, але ви змогли", - зазначили в мережі.

"СТО?! В школі! Може на уроках праці вивчають ремонт авто?" – з іронією написала Олеся Парфьонова.

"Санітарна зона для СТО мінімум 50 м. Ні школа, ні дитячий садок, ні житло не повинні бути поруч. Вимагайте дозвіл на викиди, або скаржтеся в СЕС. Спробуйте ще через управління екології на них натиснути. Кожне підприємство повинне мати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря. І це все ще в залежності від видів робіт на СТО", - написала Світлана Бурмістрова.

"Думав, мене не здивувати": у Києві на території школи влаштували СТО для маршруток"Думав, мене не здивувати": у Києві на території школи влаштували СТО для маршруток

Скріншот коментарів (facebook.com/groups/1447547535497898)

До речі, в Україні поширюється страшна хвороба.

В Україні поширюється епідемія кору. Про це повідомляє "Сегодня" з посиланням на інформацію МОЗ.

Повідомляється, що за останні десять місяців захворіли більше двох тисяч українців. Це в понад 70 разів більше, ніж у минулому році. Відомо також і про летальні випадки. Так, дві людини загинули в Одеській області. Саме цей регіон, Луганська і західні області є лідерами за кількістю хворих на кір. Незважаючи на те, що це дитяча хвороба, в цьому році збільшилася кількість дорослих, яких вона вразила.