ru ua

Дві квартири і новий BMW: у директора "Київпастрансу" знайшли елітне майно

Дві квартири і новий BMW: у директора "Київпастрансу" знайшли елітне майно Фото: Дмитро Левченко (kyivcity.gov.ua)

Причиною інтересу стало подорожчання проїзду в транспорті

За час роботи в "Київпастрансі" директор підприємства Дмитро Левченко придбав дві квартири і новий автомобіль BMW. Про це свідчать дані його декларації, на яку звернув увагу користувач Марко Озерний на своїй сторінці в Facebook.

Дмитро Левченко став директором КП "Київпастранс" 30 серпня 2017 року.

"Це Діма. Йому 30 років. До 27 років він був середнім менеджером. У 2014 році він став заступником директора "Київпастрансу", потім директором. У 2016 році він купив дві квартири за 3 і 2 млн грн, а також BMW за 1 млн грн. У Діми офіційна зарплата – 16 тис. грн на місяць", - написав він.

"До "Київпастрансу" він працював у приватному секторі звичайним менеджером, півроку начальником відділу продажу. Зараз Діма хоче, щоб ти платив вдвічі більше за громадський транспорт, при цьому їздячи на вбитих трамвая і автобусах", - додав Озерний.

Дві квартири і новий BMW: у директора "Київпастрансу" знайшли елітне майно

Скріншот поста (facebook.com/Марко Озерний)

В декларації чиновника вказана його зарплата, декретні гроші дружини і банківські дивіденди. На банківських рахунках у Левченка зареєстровано $14 тис. і 170 тис. грн.

Дружина директора "Київпастрансу" володіє двома паркоместами площею 18,5 кв. м і 19,5 кв. м, а також квартирою за 3 млн грн, площа якої становить 83 кв. м. Другу квартиру площею 49,5 кв. м подружжя придбали в грудні 2016 року за 1,8 млн грн.

Нагадаємо. в мережі відреагували на подорожчання проїзду у київському метро.

Хайп-таксі #17: скільки грошей вам потрібно для життя