ru ua

Дворічний українець потребує допомоги

Дворічний українець потребує допомоги Фото: Дитина (РБК-Україна)

Маленькому Петру, який народився з складною патологією, потрібна допомога

У матері 2-річного Петра були складні та тривалі пологи. В результаті хлопчик народився з важкою гіпоксією мозку (кисневе голодання тканин), асфіксією (задуха) та вивихом шийного хребця. Про це пише ТСН.

"Досі пам'ятаю, як вони кисневою подушкою і непрямим масажем серця його реанімували. З'явилося дихання, але він так і не закричав. Його одразу перевезли в реанімацію. Він не міг ні дихати, ні їсти самостійно, нічого... Самостійно їсти він почав через три тижні після народження, ще через пару днів відкрив очі, перший раз... До року лікарі говорили, що він швидко відновиться, боятися нема чого, не дивлячись на всі наші зусилля, після року нам поставили страшний діагноз - ДЦП. Але ми не опустили руки і продовжили нашу боротьбу за здоров'я і щасливе дитинство нашого малюка", - розповідає мама хлопчика.

Зараз Петру два роки. Маленький хлопчик постійно проходить реабілітацію в різних центрах України. Лікарі дають сприятливий прогноз на відновлення, але потрібно не припиняти реабілітацію. Щоб допомогти Петру, потрібно понад 30 тис. грн.

Реквізити для допомоги:

№ картки ПриватБанк: 5168 7426 0047 1472

Саламаха Наталія Василівна (vk.com/club119217114)

До речі, маленька дівчинка Марго потребує операції на очах.