ua ru

Двохмільйонний турист: в Одесі бійця з Тернополя зустрічали з оркестром та подарунками

Двохмільйонний турист: в Одесі бійця з Тернополя зустрічали з оркестром та подарунками Фото: Двомільйонний турист Одеси Микола Казюк (odessamedia.net)

Одесу відвідали 2 мільйони туристів за десять місяців, переможець прибув на потязі Ужгород-Одеса

1 листопада Одесу відвідав двомільйонний турист (відлік вели з січня 2016 року). Щасливчиком виявився пасажир ужгородського поїзда Микола Казюк, передає "Думська".

Молодий чоловік приїхав до Одеси вперше та збирається відвідати тренінг з психологічної реабілітації "Серце воїна" для учасників бойових дій.

Тренінг пройде у Лермонтовському санаторії.

Микола родом з Івано-Франківська, зараз живе в Тернополі. З 2012 року служив у 80-й десантно-штурмовій бригаді, тепер працює в Державній службі України у справах ветеранів та учасників бойових дій.

Представники муніципального управління туризму та Туристичної асоціації Одеси двохмільйонного туриста зустрічали з оркестром.

Двохмільйонний турист: в Одесі бійця з Тернополя зустрічали з оркестром та подарунками

Фото: Оркестр для Миколи Казюка (dumskaya.net)

Щасливчик отримав у подарунок від міста та меценатів безкоштовне таксі до місця проживання, чек на відвідування одеського ресторану на суму 500 гривень і безкоштовну екскурсійну програму по місту.

Член правління асоціації "Велика Одеса" Фазіль Аскеров розповів, що порахувати двохмільйонного туриста виявилося не складно.

"Ми точно знали кількість готельних номерів в Одесі й те, що в середньому турист проводить у нас 2,5 дня. Помноживши кількість туристів, яку може прийняти Одеса, на середню завантаженість в рік вирахували, що двомільйонний турист повинен прибути сьогодні близько обіду. Це виявився потяг Ужгород-Одеса", - розповів Аскеров.

Заступник керівника управління туризму міської ради Альона Дяченко впевнена, що завдяки внутрішньому туризму, два мільйони для Одеси – це не межа.

У 2014 році Одесу відвідали приблизно 1 млн осіб, в 2015-му – 1,7 млн. Цього року показника у 2 мільйони вдалося досягти всього за 10 місяців.

До речі, в Одесі довгожителька зазначила 100-річний ювілей.