ua ru

Джемілєв повідомив про розмову з Путіним перед окупацією Криму

Джемілєв повідомив про розмову з Путіним перед окупацією Криму Фото: Мустафа Джемілєв

Мустафа Джемілєв зазначив, що Путін заперечував наявність військ РФ у Криму

Уповноважений президента у справах кримськотатарського народу, народний депутат Мустафа Джемілєв розповів про розмову з лідером РФ Володимиром Путіним перед "референдумом" в Криму.

Під час телефонної бесіди Джемілєв заявив Путіну, що він Росія несе відповідальність за те, в якому становищі знаходяться кримські татари, повідомляє “Апостроф".

"А з приводу надання допомоги, потрібно вирішувати не зі мною, а з керівництвом України. Потрібно сідати за стіл переговорів. А щоб сідати за стіл переговорів і щоб переговори були продуктивні, вам потрібно негайно вивести війська з нашої території", – передав він слова президента РФ.

Також він зазначив, що Путіна весь час розповідав про "фашистів", які захопили владу в Києві.

"А ось ми подивимось, референдум через чотири дні буде", - сказав він тоді. Загалом, він дивно поводився. Почав розповідати, що влада в Києві захопили бандити, фашисти... Я розумію, ти своїй публіці такі речі говориш, а людині, яка з цього Майдану прийшла, розповідати, що там бандити прийшли – це просто маячня", – зазначив Джемілєв.

"Найцікавіше те, що в той же самий день він говорив, що жодних військовослужбовців Росії в Криму немає", – додав нардеп.

Раніше Джемілєв розповів, чому РФ буде змушена повернути аннексированный Крим.