ua en ru

Е-декларації: журналісти склали топ-5 самих бідних чиновників

Е-декларації: журналісти склали топ-5 самих бідних чиновників Фото: Михайло Гаврилюк (pogliad.ua)

Оприлюднені дані з декларацій політиків здивували своєю мізерністю

Згідно з опублікованими е-декларацій, самим бідним чиновником стала прокурор Ганна Юрко з Кропивницького, чий річний дохід дорівнює 66,5 тис. грн, тобто 5,5 тис. грн на місяць. При цьому у неї немає не зареєстровано жодної нерухомості, але є три автомобіля на сім'ю - Honda Accord, Honda CRV і Daewoo Nexia, йдеться у сюжеті програми "Гроші".

Друге місце зайняв депутат Михайло Гаврилюк, який вказав, що отримує 75 тис. грн в рік (6,3 тис. грн на місяць). У нього також є однокімнатна квартира площею 32 кв. м у Чернівцях, за яку потрібно виплатити $11 тис. кредиту. За Гаврилюк слід народний депутат Іван Винник, який заробляє 6325 грн в місяць, що на 75 грн більше, ніж у "Козака". Тим не менш, він рік прожив в готельних апартаментах, які оплачувала Верховна Рада у розмірі 80 тис. грн за рік. Нерухомості і грошей на рахунках у Винника немає, але є BMW 750, яку відбирають за несплачений кредит.

Четверте місце дісталося запорізькому нардепу Ігорю Артюшенко, чий прибуток за рік склав 80,5 тис. грн, тобто 6,7 тис. грн на місяць. За документами у нього ще є $11,5 тис. готівкою і більше 18 тис. грн на рахунку в банку. Замикає рейтинг начальник управління кадрової роботи Верховного суду Дмитро Ругаев з зарплатою 13,9 грн. в місяць. Їздить чиновник на орендованій Subaru, нерухомості не має, а ось у його матері числиться земельна ділянка, два будинки і квартира, а на батька записаний автомобіль BMW.

Раніше правозахисник прокоментував майно депутатів.