ua en ru

Е-декларації: нардеп Матвієнко вже хоче позбутися "святий" нерухомості

Е-декларації: нардеп Матвієнко вже хоче позбутися "святий" нерухомості Фото: Анатолій Матвієнко (kp.ua)

Політик згадав у податковій декларації, що володіє храмом Успіння Пресвятої Богородиці, який розташований у Вінницькій області

Народний депутат Анатолій Матвієнко більше не хоче мати церква, яку він задекларував. Політик має намір передати храм площею 40,9 кв. м місту Бершад Вінницької області. Про це він розповів журналістам у кулуарах ВРУ.

"Я хочу передати його громаді міста Бершадь як цінність, яка має архітектурну перспективу. Щоб передати, треба його оформити, відвести землю, передавати документи. Я це оформив і зареєстрував у минулому році. Тому в реєстрі воно є. Зараз завершується процедура передачі. В п'ятницю буде сесія, я сподіваюся, воно перейде у власність громади, я там народився, це моє бажання. Чи Ходите ви в церкву, або моліться в церкві, чи хочете стати священиком, капець, що я тільки не почув про себе. Їдьте, розберіться туди", - розповів нардеп.

Матвієнко зазначив, що будівля виконана з дорогого каменю, привезеного з Криму.

"Це безцінне. Це камінь, просив у Криму, це не стандартний камінь. Ціна, я думаю, десь півмільйона, 500 тис. грн десь в сумі", - додав він.

Нагадаємо, раніше нардеп здивував соцмережі "святий" нерухомістю, про що активно почали жартувати пользваотели.