Я їхав в Африку: п'яний водій звинуватив поліцію в крадіжці мільйона, і пригрозив Віктором Федоровичем

STYLERLIFE        10.11.2016 - 17:55
Фото: Поліція (lexltd.com.ua)
Фото: Поліція (lexltd.com.ua)

В Івано-Франківську порушник ПДР насмішив мережу висловлюваннями про Віктора Федоровича

В Івано-Франківську, через порушення правил дорожнього руху, патрульні зупинили Audi 80. Водій автомобіля перебував у стані алкогольного сп'яніння.

Правоохоронці стверджують, що рівень алкоголю в крові водія перевищував допустиму норму майже в 10 разів. Під час спілкування з поліцейськими, чоловік відзначився цікавими висловами.

зокрема, він стверджував, що поліцейські вкрали у нього мільйон доларів, а генпрокурором поки є якийсь Віктор Федорович – ймовірно, маючи на увазі побіжного президента Януковича.

У певний момент водій почав насмхатися над патрульними.

Патрульна поліція Івано-Франківська опублікувала відповідний ролик на своїй сторінці в Facebook.

Патрульні склали на водія адміністративний протокол за статтею 130 КУоАП (керування в стані алкогольного сп'яніння). За порушення автомобіль евакуювали.

 

6 листопада 2016 р., вулиця Симоненка, Івано-Франківськ Удосвіта патрульні зупинили автомобіль Audi 80, водій якого порушив правила дорожнього руху. Чоловік за кермом мав явні ознаки алкогольного сп'яніння й не заперечував це. Рівень алкоголю у крові водія перевищував допустиму норму майже у 10 разів. На водія патрульні склали адмінпротокол за ст. 130 КУпАП (керування у стані алкогольного сп'яніння), автомобіль евакуювали. #ifpolice #патрульнаполіція #поліціяфранківська

Опубліковано Патрульна поліція Івано-Франківська 9 листопад 2016 р.

До речі, у Києві п'яні водії "накаталися" на 27 млн гривень.

On Top