ua en ru

Екс-АТОшники влаштували нелегальний бізнес в полях

Екс-АТОшники влаштували нелегальний бізнес в полях Фото: Бійці АТО (flickr.com/photos/osce_smmu)

У мережі розповіли, чим промишляють колишні військові

Екс-бійці АТО влаштували нелегальний бізнес, "допомагаючи" фермерам. Для цього придумана ціла схема, в якій беруть участь дві групи колишніх військових: одні створюють проблему, другі-її вирішують. Про це розповів боєць 95-ї бригади, кіборг Євген Турчак на своїй сторінці в Facebook.

"Обдзвонив сьогодні 42 своїх бойових товаришів. Збирав інформацію про те, кому з них потрібна квартира. В результаті 20 з них - не в цивілізації, а в полях у фермерів. Це новий вид заробітку для "АТОшников" - вирішувати питання для фермерів, а вони добре платять", - розповів Турчак.

За словами кіборга, екс-бійці відбивають або утримують землю, а після забирають урожай з половини поля, що дорівнює приблизно $200-400 тис. Для цього придумана ціла схем, в якій беруть участь два угруповання.

alt

Скріншот поста з аккаунта facebook.com/Jora.Turchak

"Розбилися на дві групи, одна приходить до фермера і створює проблеми. Тут же з'являється друга група та їх вирішує за винагороду. І всі задоволені - фермер-л*х зберіг урожай і землю, а рейдери заробили. Це схема "90-х", називається "Вилка". В свій час нею користувалися афганці, тепер ми естафету перехопили", - написав Турчак.

Крім того, є й інші види бізнесу, тому боєць закликав фермерів відразу йти в поліцію, а екс-бійців, які промишляють нелегальними справами, не ганьбити товаришів по службі.

"Заощадите гроші і позбавите "АТОшників" непорядного заробітку, а значить на наступний урожай будете мати менше проблем", - додав Турчак.

"Рекогносцировка: після виборів цих рейдерів всіх пересадять або перестріляють. Шкода пацанів, воювати не кому буде при повній мобілізації", - резюмував АТОшник.

Раніше в мережі розповіли про колишньому бійцеві АТО, "відзначилися" крадіжкою.