ru ua

Екс-депутат Держдуми розкрив таємницю, хто в Росії керує війною з Україною

Екс-депутат Держдуми розкрив таємницю, хто в Росії керує війною з Україною Колаж РБК-Україна

Він відзначає, що незважаючи ні на що, Україну чекає світле майбутнє

Екс-депутат Державної думи Росії Ілля Пономарьов розповів, хто сьогодні в Росії керує війною і боротьбою з Україною. Про це він повідомив в ефірі програми "Гордон" на телеканалі "112 Україна".

Він вважає, що безпосереднім керівником агресії РФ в Україні є помічник Путіна Володимир Сурков.

"Головна мета Путіна - розчленувати Україну. Щоб України як держави не було на карті світу, вбити багато людей. Завдання, яке стоїть, – лояльна до Кремля Україна. А держава чи не держава – це вже як вийде", - каже Пономарьов.

Він відзначає, що незважаючи на це, Україну чекає світле майбутнє.

"Я багато їжджу по країні, добре розібрався з тим, які є економічні можливості держави, і вони краще, ніж у Росії. З точки зору чисельності населення, а це є одним з найважливіших факторів у 21 столітті, ви з Росією порівнянні за розміром з різницею в три рази, а з точки зору щільності – це багато разів більше, щільність інфраструктури багаторазово вище, відповідно можливості для реалізації, передусім виробничих проектів, в Україні прекрасні. Географічне положення відмінне, можливості для сільського господарства – супер, енергетичний потенціал країни – чудовий. Реально, Україна в Європі може бути одним з головних лідерів", - підкреслив він.

Нагадаємо, що экс-депутат Держдуми пояснив, чому Путін досі живий.