Екс-депутат Держдуми зробив гучну заяву про Жириновського (відео)

STYLERLIFE        05.12.2017 - 18:55
Фото: Володимир Жириновський (ldpr.ru)
Фото: Володимир Жириновський (ldpr.ru)

Також Пономарьов розповів про свій конфлікт з Жириновським

Колишній депутат Держдуми РФ Ілля Пономарьов, який не проголосував за анексію Криму переїхав жити в Україну, розповів про свій конфлікт з лідером Ліберально-демократичної партії Росії Володимиром Жириновським і назвав його геєм. Про це Пономарьов повідомив в ефірі програми "ГОРДОН" на каналі "112 Україна".

Екс-депутат уточнив, що це - відома інформація.

Відео: Ілля Пономарьов про Жириновському (youtube.com/СергейНиколаев)

Пономарьов стверджує, що партія Жириновського (ЛДПР) складається з двох категорій людей – його коханців і його спонсорів.

"Його Ліберально-демократична партія спочатку називалася ЛДПСС – Ліберально-демократична партія Радянського Союзу. Адже це була перша партія, створена після того, як дозволили (багатопартійну систему). Думаю, що без участі спецслужб навряд чи це сталося б", – вважає екс-нардеп.

Також Пономарьов розповів, що конфлікт з Жириновським у нього почався після того, як Ілля довів, що Володимир Вольфович "фальшивим чином отримав свою наукову ступінь з філософії".

Нагадаємо, що Пономарьов розповів, як Україні "завоювати" жителів Донбасу. Російський політик пояснив вплив можливості голосувати на жителів окупованих територій

Він запевнив, що для людей з окупованого Донбасу важливо жити в безпеці.

він розповів про подальшу долю окупованих Криму і Донбасу. За його словами, Росія ускладнює процес повернення Криму тим, що проводить там штучне заселення нових людей на цю територію.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top