ru ua

Екс-ватажок "ДНР" Гиркин відверто розповів про злодія Путіна

Екс-ватажок "ДНР" Гиркин відверто розповів про злодія Путіна Фото: Ігор Стрєлков (vk.com/igoristrelkov)

Терорист впевнений, що Путіна скоро "роззують, роздягнуть і викинуть"

Інтереси російських олігархів розійшлися з інтересами Володимира Путіна, який програв у грі за Україну. Про це заявив колишній ватажок "ДНР" Ігор Стрєлков (Гіркін) в інтерв'ю "РОЙ ТВ".

"Консенсус, якого досяг Путін з елітою, завдяки якому він тримався і фактично підтримувався всією олігархічною і чиновницькою елітою протягом тривалого терміну, принаймні до 2014 року... Зараз їхні інтереси розійшлися. Інтереси Путіна і еліти спрямовані в протилежні сторони", - зазначив він.

За словами Стрєлкова, Путін хотів домовитися з президентом США Дональдом Трампом, щоб "відновити цей консенсус" і знову стати "єдиним і незамінним", але зазнав невдачі.

"У всьому іншому він еліту завжди влаштовував. Красти давав. Корупцію заохочував. Ніяких законів, які могли ущемляти інтереси олігархії, не приймав. Все було для них. Грабуй, вивозь, продавай, знову вивозь. Зараз, коли вивозити стало складно і коли стало складно грабувати, коли бюджет усох, грошей в країні стає все менше, олігархію це все менше влаштовує", - підкреслив він.

Відео: Інтерв'ю Гіркіна (YouTube/РОЙ ТВ)

Терорист додав, що з президентом Франції Еммануелем Макроном Путін теж не зміг домовитися, бо президенту РФ "показали його місце".

"Це просто жалюгідно звучить для людини, яка в 2014 році мала на руках всі козирі в грі, просто все. Зробивши перші ходи, він зірвав великий куш. А далі він побоявся грати і здав всі козирі... Зараз він сидить в цій грі, як парія, і чекає, коли його остаточно роззують, роздягнуть і викинуть", - зазначив Гіркін.

Раніше Гіркін закликав терористів скласти зброю.