Екс-міністра освіти Ніколаєнка спіймали на плагіаті

STYLERLIFE        30.11.2016 - 19:15
Фото: Станіслав Ніколаєнко (LB.ua)
Фото: Станіслав Ніколаєнко (LB.ua)

Завдяки своїй дисертації, Святослав Ніколаєнко буде отримувати довічні доплати від держави

Екс-міністра освіти України, члена-кореспондента Академії педагогічних наук України Станіслава Ніколаєнка  спіймали на плагіаті. Про це у своєму блог повідомила професор Тетяна Пархоменко.

Як зазначила Пархоменко, в 2008 році Ніколаєнко видав монографію "Теоретико-методологічні основи управління інноваційним розвитком системи освіти України", а в червні наступного 2009 році захистив цю ж монографію в якості докторської дисертації.

"Навіть поверхневий перегляд монографії, вона ж докторська дисертація, Ніколаєнка дозволяє виявити чимало запозичень як з українських, так і зарубіжних авторів без посилання на них. Тобто, особа (Станіслав Ніколаєнко), яка не є автором цих текстів, оприлюднила їх під своїм ім'ям, що кваліфікується статті 50 закону "Про авторське право і суміжні права" як плагіат", - зазначила професор.

Вона також навела низку прикладів відкритого плагіату в дисертації Ніколаєнка.

 

Фото: Дисертація Ніколаєнко (life.pravda.com.ua)

"Обрання Станіслава Ніколаєнка членом-кореспондентом НАПНУ - а цей статус гарантує довічні доплати від держави - стало можливим завдяки плагіату", - додала Пархоменко.

Нагадаємо, раніше Тетяна Пархоменко звинуватила у плагіаті Катерину Кириленко.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся