ua ru

Екс-посол США заявив, що посилення України допоможе Трампу налагодити контакт з Путіним

Екс-посол США заявив, що посилення України допоможе Трампу налагодити контакт з Путіним Фото: Дональд Трамп (flickr.com/whitehouse)

Трамп може змусити уряд РФ піти на компроміс на Донбасі

Колишній посол США в Україні Джон Гербст заявив, що посилення України дозволить американському лідерові Дональду Трампу змусити Кремль піти на компроміс на Донбасі. Таку думку він висловив в інтерв'ю "Апострофу".

"Трамп хоче поліпшити відносини з Москвою. Він розуміє, що проблема України - це велика перешкода для поліпшення відносин між Москвою та Вашингтоном. І щоб переконати Кремль піти на цей компроміс, можливо, потрібно посилити Україну", - зазначив дипломат.

Він переконаний, що і віце-президент, і міністр оборони, і держсекретар США мають виключно тверезий підхід і адекватне розуміння кремлівської політики.

"Я не впевнений, що Трамп поділяє їх погляди. Але, звичайно, вони можуть впливати на нього. І він сам розуміє, що політика Кремля, війна, яку Росія, Кремль веде проти України - це величезна перешкода для поліпшення відносин між Росією та Америкою. Тому Трамп сам розуміє, що Росія повинна припинити свою агресію в Україні", - сказав Гербст.

До речі, в Сенаті США анонсували нові дані зв'язків Трампа з Росією.