ru ua

Екс-ректор ОНМедУ Запорожан пішов на штурм вишу і заблокував видачу зарплат і стипендій

Екс-ректор ОНМедУ Запорожан пішов на штурм вишу і заблокував видачу зарплат і стипендій Фото: uc.od.ua

Стало відомо захоплення будівлі ректорату ОНМедУ

Екс-ректор Одеського національного медичного університету Валерій Запорожан та його прибічники фактично захопили будівлю ректорату. Про захоплення будівлі ректорату ОНМедУ повідомляє кореспондент "Південного Кур'єра".

"Будь ласка, ведіть себе нормально, не потрібно чинити опір", - заявив співробітникам Медуніверситету сам Запорожан.

Як уже повідомлялося, МОЗ України звільнив ректора вузу Валерія Запорожана за численні порушення і призначив в. о. ректора Костянтина Аймедова.

Але звільнений не погодився з таким рішенням і за підтримки своїх прихильників, яких влаштовували старі порядки у вузі, став будувати всілякі підступи, не допускати новопризначеного в. о., професора Костянтина Аймедова на його робоче місце, звертатися до суду, намагаючись оскаржити рішення МОЗ.

І ось у п'ятницю вранці, до 9 годин, Валерієм Запорожаном і його прихильниками фактично було захоплено будівлю ректорату. "Окупанти" в особі самого Запорожана і підтримуючих його, але не виконуючих своїх обов'язків проректорів, проникли через бічний вхід в будівлю ректорату, увійшли в кабінет ректора і спробували зламати двері в кабінет одного з проректорів.

Екс-ректор ОНМедУ Запорожан пішов на штурм вишу і заблокував видачу зарплат і стипендій

Фото: uc.od.ua

"Вони проникли в кабінет ректора і зараз відбувається спроба зламати двері в кабінет одного з проректорів. Чинне керівництво університету в особі в. о. ректора Дубініної Владлени Геннадіївни закликає студентів і співробітників не брати участь в злочинних діях колишнього ректора Валерія Запорожана і його поплічників" - йдеться в офіційній заяві керівництва ОНМедУ.

Напередодні незаконно обраний "керівник" Юрій Сухін обіцяв, що ним і командою Запорожана не буде виконуватися ніяких протиправних дій на зразок виламування дверей і захоплень приміщень.

Рейдерське захоплення Одму командою Запорожана

Абсолютно феєричний діалог між Юрієм Сухіним, який обіцяв не захоплювати Одму, але таки захопив його - і Євгеном Резвушкиным. Подробиці ситуації: https://uc.od.ua/news/crime/1206152

Опубліковано Південний Кур'єр: Новини Одеси, фото, історія і люди П'п'ятниця, 7 вересня 2018 р.

Діалог між Юрієм Сухіним і Євгеном Резвушкіним

Пізніше, близько 11:45 співробітники поліції вивели Валерія Запорожана з приміщень ректорату. Після цього він вільно сів в автомобіль і поїхав. Цікаво, що його супроводжували подібного роду молоді люди у формі без розпізнавальних знаків.

Екс-ректор ОНМедУ Запорожан пішов на штурм вишу і заблокував видачу зарплат і стипендій

Фото: uc.od.ua

Вже після цього Запорожан, за інформацією прес-служби ОНМедУ заборонив головному бухгалтеру вузу везти в державне казначейство документи з платіжками з виплати заробітної плати працівникам - так там стоїть підпис в. о. ректора Владлени Дубініної. Також Запорожан встиг підписати розпорядження про припинення всіх фінансових операцій вузу.

Нинішня керівник університету, проректор Владлена Дубініна, яка автоматично стала в. о. ректора після скасування через суд наказу МОЗ про призначення Аймедова, нагадала, що засновником ОНМедУ і, відповідно, роботодавцем керівництва вищим навчальним закладом є МОЗ. Останній, напередодні на офіційному сайті міністерства опублікував заяву, в якій не рекомендує співробітникам і студентам ОНМедУ йти за Запорожаном.

"Незаконні дії Валерія Запорожана і Юрія Сухіна перешкоджають початку навчального року в ОНМедУ і фактично блокують функціонування установи, що ставить під загрозу весь навчальний процес. Проведені незаконно, під керівництвом колишнього ректора закладу Валерія Запорожана, збори трудового колективу вранці 31 серпня в приміщенні головного корпусу Одеського національного медичного університету проходили з грубими порушеннями ", - підкреслюють в МОЗ.

Раніше Styler писав про те, що Міністерство охорони здоров'я України буде домагатися в суді скасування заходів забезпечення позову колишнього ректора ОНМедУ Валерія Запорожана.