ru ua

Екс-керівник столичного СБУ приховав приватну клініку дружини в елітному районі Києва

Екс-керівник столичного СБУ приховав приватну клініку дружини в елітному районі Києва Корупція (Колаж РБК-Україна)

У декларації працівника СБУ виявили недостовірні відомості

Колишній керівник Головного управління Служби безпеки в Києві та Київській області Степан Грещук незадекларував стоматологічну клініку дружини та подавав недостовірні відомості про автомобіль. Про це повідомляється в проекті "Декларації".

Електронні декларації працівників СБУ наразі є засекреченими. У декларації Грещука за 2015 рік відомості про внесок дружини до статутного капіталу відсутні. Проте його дружина - Олена Риндіна, є засновницею та керівником ТОВ "Дентера-Плюс", що займається стоматологічною практикою. Відповідно до інформації з сайту компанії, клініка знаходиться у житловому комплексі бізнес-класу "Новопечерські Липки".

Згідно з витягом з реєстру МВС, у червні 2014 року Степан Грещук придбав новий автомобіль Mercedes-Benz E 350 CDI, однак в деклараціях чиновник вказав старішу модель - Е 320. Покупка обійшлася йому в понад мільйон гривень, що за тодішнім курсом становило близько $90 тис. У 2013 році дружина Грещука Олена Риндіна стала власницею нового BMW 328I. Нині авто цієї моделі коштує близько $25 тис.

Крім того стало відомо, що Грещук мешкає в елітному будинку на Хрещатику, 27-Б. Квартира записана на його сестру Галину, проте в своїх деклараціях Грещук змовчав про своє проживання в цьому помешканні.

Відзначається, що Степан Грещук був звільнений з посади керівника СБУ Києва та області в травні 2017 року. Інформація про його нове призначення наразі відсутня, а на його колишню посаду призначений Сергій Семочко.

Екс-керівник столичного СБУ приховав приватну клініку дружини в елітному районі Києва

Скріншот сайта dentera.com.ua

До речі, голова Сміли купив машину майже за мільйон гривень.