ru ua

Зламав ліжко об голову: екс-дружина футболіста Алієва зробила заяву про дітей

Зламав ліжко об голову: екс-дружина футболіста Алієва зробила заяву про дітей Колаж РБК-Україна

Він продовжує знужатися над жінкою навіть після розлучення

Відео: YouTube/ТСН

Колишня дружина зіркового футболіста Олександра Алієва Тетяна після останнього побиття звернулася до суду з проханням накласти на нього заборону наближатися до неї і їхніх спільних дітей. Про це повідомляє ТСН.

Жінка заявила, що Олександр б'є її вже вісім років, незважаючи на те, що пара вже розлучена. За словами Тетяни, він зламав ліжко об її голову. А під час останнього акту насильства вдарив їхнього 7-річного сина.

У Тетяни діагностували черепно-мозкову травму і струс мозку, її обличчя було вкрите синцями. Жінка боїться за своє життя і безпеку дітей. Вона каже, що якщо зникне, це буде його рук справа.

Тетяна Алієва розповіла, що останнє побиття сталося на очах у дітей.

"Він мене вигнав з квартири, в чому я була. Просто взяв мене головою - і зламав ліжко об мою голову", - стверджує жінка.

У 2016-му кількох років, здавалося б, зразкового шлюбу жінка подала на розлучення, звинувативши футболіста в регулярному застосуванні насильства. Після цього більше двох років разом з дітьми кочувала зйомними квартирами, жила у друзів.

Зламав ліжко об голову: екс-дружина футболіста Алієва зробила заяву про дітей

Колись подружжя здавалися зразковою парою (фото: facebook.com)

Нещодавно ж Алієв запропонував колишній дружині мирову, дозволив їй пожити в його квартирі в обмін на відмову від виплати аліментів. Також футболіст пообіцяв переписати квартиру на дітей.

Два роки тому він сп'яну зізнався, що бив дружину, але зараз же переконує, що ніхто нікого не бив. Він хоче вигнати дружину і відібрати у неї дітей, звинувачує Тетяну в зловживанні спиртними напоями.

Адвокати Тетяни хочуть застосувати щодо її колишнього чоловіка новий закон про "обмежувальний припис", ухвалений у липні 2018 року для протидії домашньому насильству.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що поліція Києва шукає жінку, яка по-звірячому побила дитину.

Також ми повідомляли, що з'явилися нові подробиці жахливого побиття шестирічної дитини під Вінницею - в насильстві над дитиною звинувачують його мачуху.

До речі, нещодавно вчителька фізкультури з РФ влаштувала "день канібала" для першокласників - вона пропонувала відпиляти дитині ногу.