ua ru

Екс-тренер Усика розповів, як його виживали з команди українця

Екс-тренер Усика розповів, як його виживали з команди українця Фото: Олександр Усик

Наставник повідомив шокуючі подробиці розставання з українським боксером

Колишній тренер Олександра Усика Джеймс Алі Башир розповів історію, як його вижили з команди українського спортсмена. Про це він повідомив виданню BoxingNews.

"Для мене не проблема сам той факт, що мене замінили. Проблема в тому, як це зробили. Наприклад, на зважуванні перед боєм з Мчуну мені не дозволили стати поруч з Усиком. За мої 45 з гаком років у боксі я ніколи не бачив нічого подібного! Ось це мені страшенно не сподобалося. В той момент я відчув себе чужаком. Вперше мені не дозволили стати разом зі своїм бійцем, якого я готував до бою, і якому я мав на наступний секундувати в бою. Замість мене на авансцену перед камерами HBO з'явився Егіс Климас з тренером з фізичної підготовки", - розповів Алі Башир.

Також наставник повідомив, що на Усика він не ображений.

"Також мені не дозволили тейпировать руки свого бійця перед боєм. Теж вперше в моїй кар'єрі. Презирство і неповагу по відношенню до мене - ось як це виглядало. Ображений я на Усика за те, що він вирішив звільнити мене? Ні, це робочий процес. А ось за що є образа, так це за те, що він не ставав на мій захист, коли до мене ставилися із зневагою, як з тієї фотосесією на зважуванні перед боєм з Мчуну. Адже він міг би сказати: а де мій тренер? А ну-ка давайте його сюди!" - заявив Башир.

Нагадаємо, Усик пішов від американського тренера до наставника Ломаченко.