Брехня і зради: Екс-дружина футболіста Тимощука розповіла відверті подробиці їхнього особистого життя

Екс-дружина футболіста Тимощука розповіла відверті подробиці їхнього особистого життя
Фото: Надія Навроцька (facebook.com-nadiya.navrotska)

Жінка розповіла, що її колишній чоловік їй зраджував

Колишня дружина відомого футболіста Анатолія Тимощука Надія Навроцька розповіла подробиці їхнього спільного життя зі спортсменом, а також про те, як чоловік їй зраджував і обманював. Про це вона розповіла в інтерв'ю телеканалу Zik.

"Ця жінка є вершиною стародавньої професії, але це абсолютна вершина. Вона паралельно зустрічається з кількома чоловіками. Для української аудиторії це нічого не скаже, але, наприклад, серед її чоловіків є один син друга Путіна Піотровського, директора "Ермітажу". У той же час вона була з Анатолієм. Вона їздила всюди за нами і навіть була в моєму будинку в мою відсутність", - розповіла Надія.

Екс-дружина спортсмена підозрює, що у Тимощука навіть була дитина від коханки.

"Це була таємна постать, яка йшла за ним скрізь, де можна було, в тому числі у моєму ліжку в моїй піжамі. У неї кілька дітей, одна дівчинка старше моїх дітей. Я не можу бути впевнена, але вона виглядає, як точна копія сестри Анатолія. Я не можу говорити на 100 відсотків, але я думаю, що це дочка Анатолія. Коли зайшла розмова про це, Анатолій сказав: "Ти збожеволіла, це все неправда, я можу поклястися тобі життям, що я не знаю цієї дівчинки. Ні цю жінку, ні цю дівчинку", - підсумувала екс-дружина Тимощука.

До речі, дружина Анатолія Тимощука заявила, що футболіст зрадив Україну.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся