ru ua

Екс-зірка Playboy загинула разом з семирічним сином

Екс-зірка Playboy загинула разом з семирічним сином Фото: Готель (facebook.com/GothamHotelNY)

Жінка пролетіла 23 поверхи

Колишня модель журналу Playboy загинула разом зі своїм семирічним сином в Нью-Йорку. Подробиці трагедії повідомляє BBC-Україна.

Екс-модель Playboy Стефані Адамс і її семирічний син загинули після падіння з вікна готелю Готем в Нью-Йорку.

Відомо, що Стефані Адамс зареєструвалася в готелі Готем ввечері, 17 травня. Екс-зірка зняла пентхаус-люкс, який знаходиться на 25 поверсі.

Як повідомила журналістам місцева поліція, у п'ятницю, 18 травня, жінка разом з дитиною пролетіли 23 поверхи і розбилися на смерть на балконі другого поверху у внутрішньому дворі готелю.

Поліція завела справу і розслідує всі обставини загибелі Стефані Адамс та її дитини.

Американські ЗМІ, посилаючись на радіопереговори поліцейських, повідомляють, що найімовірніше жінка вчинила самогубство.

Стефані Адамс стала зіркою журналу Playboy у листопаді 1992 року. Тоді Адамс отримала титул Міс Playboy. Крім того, відомо, що в той період її пов'язували стосунки з відомим актором Робертом Де Ніро.

Екс-зірка Playboy загинула разом з семирічним сином

Фото: Стефані Адамс (twitter /Cainam)

Пізніше Адамс вийшла заміж за власника клініки мануальної терапії Чарльза Ніколаї і народила йому сина. Через кілька років пара розлучилася і на даний момент жінка судилася з колишнім чоловіком за опікунство над сином.

Останнє судове засідання відбулося у Верховному суді Манхеттена, в середу, 16 травня. Стефані Адамс хотіла отримати дозвіл на поїздку зі своїм сином в Європу, де вони збиралися провести відпочинок з її новим бойфрендом. Але суддя відмовив у дозволі і заборонив вивозити дитину з країни.

Як зазначено на сайті загиблої моделі, вона була автором книг про філософську течію нью-ейдж і астрологічних календарів.

Раніше, в 2013 році в New York Post вийшла стаття про Стефані Адамс, де вона розповідала про свої досягнення. Адамс на той момент керувала власною компанією, яка займалася онлайн-продажем косметичних продуктів. Крім того, у жінки було два ступені з бізнес-освіти, і вона керувала фінансовими справами свого чоловіка.

"Стереотипи – несправедливі. Тільки лише тому що я виглядаю певним чином і у мене є дорогі задоволення – не дають права вважати, що я пустоголова. Стиль і зовнішність не означає відсутність мозку", - заявила в інтерв'ю Стефані Адамс.

Нагадаємо, помер відомий український журналіст.

Рекомендуємо подивитись: Що ви не знали про Тіну Кароль

Відео: video.rbc.ua