ru ua

Експерт розповів, коли Росія "забереться" з Донбасу

Експерт розповів, коли Росія "забереться" з Донбасу Фото: Бойовики (facebook.com abazia)

"Ми можемо скористатися моментом і вирішити це питання аж до військової операції"

Військовий експерт Олег Жданов повідомив, що події на Близькому Сході і Сирії можуть допомогти Україні. Про це він написав у своїй колонці на "Апострофі"

Експерт стверджує, що російські війська з Сирії не підуть, але, тим не менш, конфлікт на сході України може продовжуватися.

"Перекине Путін з Донбасу війська на Близький Схід? Все залежить від нашого бажання. Ми можемо скористатися моментом і вирішити це питання аж до військової операції. Але Росія сама звідти ніколи не піде. Або це буде жорсткий тиск, то є загроза розвалу Росії або щось аналогічне, або зміна політичного керівництва РФ. По-іншому ми Росію з території Донбасу ніколи в житті не видавимо. Або військова операція при хороших обставинах і хорошої підготовки", - написав Жданов.

За його словами, у зв'язку з "переворотом" в так званій "ЛНР", зараз можлива конфронтація на Донбасі.

"Їм треба доразведать мети, зрозуміти, хто і де варто. Тому ми зараз отримали там невелику ескалацію в плані збільшення обстрілів і, відповідно, втрати у зв'язку з цим. А на перспективу я думаю, що зараз Близький Схід відтягне більшу частину проблем і ми не будемо мати збільшення ескалації. Це має заспокоїтися. Тобто до Нового року абсолютно не варто очікувати посилення дій російських військ на Донбасі", - вважає він.

Нагадаємо, що у Львові 10 грудня раптово помер 21-річний військовослужбовець США, який прибув у відрядження на Яворівський навчальний полігон і працював у Львівській області інструктором. Стало відомо, що фахівець Національної гвардії Армії Нью-Йорка Джозеф Нелк пішов з життя з природних причин, які не пов'язані з його професійною діяльністю в Україні.