Електронні підручники: школи України готують до е-еволюції

Електронні підручники: школи України готують до е-еволюції
Фото: Дітям потрібно більше часу проводити за комп'ютером (29palms.ru)

В Запорізькій області відкриваєтьмя перша в Україні шкільна медіатека

Міністерство освіти і науки України вирішило зобов'язати видавців шкільних підручників створювати і виставляти для відкритого доступу електронну версію книг. Про це заявила міністр Лілія Гриневич, беручи участь у презентації першого в Україні проекту щодо створення інтерактивної шкільної бібліотеки.

Вона буде відкрита в Запорізькій області вже до кінця жовтня 2016 року. На створення бібліотеки виділено 400 тисяч гривень з обласного бюджету.

Як повідомляє прес-служба президента України, в медіатеку буде реконструйована бібліотека однієї з сільських шкіл регіону - гімназії "Престиж" - буде реконструйована в сучасну медіатеку.

"Оновлена бібліотека буде обладнано комп'ютерами з доступом до мережі Інтернет, принтер, ксерокс, а також зручне інтерактивне простір (зона відпочинку)", - йдеться в повідомленні.

Куратором проекту є голова Благодійного фонду Порошенка Марина Порошенко

Як повідомлялося, на початку навчального 2016-17 року в столиці України вирішили централізовано закупити електронні підручники для учнів, однак тільки п'ятих класів, і лише 14 шкіл.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся