Еліна Світоліна здобула перемогу на старті підсумкового турніру року в Китаї

Еліна Світоліна здобула перемогу на старті підсумкового турніру року в Китаї Фото: Еліна Світоліна (izvestia.kharkov.ua)

На другому за значимістю підсумковому чемпіонаті тенниситок українка обіграла голландку

Перша ракетка України Еліна Світоліна успішно стартувала в першому матчі турніру WTA Elite, Trophy, який проходить в Китаї. Еліна обіграла голландку Кікі Бертенс. Матч тривав одну годину і 53 хвилини.

У стартовій грі групового турніру українка зробила камбек, перегравши у трьох партіях Кікі Бертенс з Нідерландів– 2:6, 6:4, 6:2.

У другому матчі українка зіграє з Оленою Весниной з Росії.

Нагадаємо, що в WTA Elite, Trophy беруть участь 12 тенниситок. 11 з них знаходяться в рейтингу WTA з 9 по 19 місце, а ще одній учасниці надається так звана wild card.

Як раніше повідомлялося, спонсор Еліни Світоліної пояснив її програш на Кубку Кремля.