ua ru

Еліна Світоліна розповіла про зміни в особистому житті

Еліна Світоліна розповіла про зміни в особистому житті Фото: Еліна Світоліна (Володимир Андрєєв/УНІАН)

Спортсменка зустріла свого коханого в спортивному залі

Українська тенісистка Еліна Світоліна розповіла про щасливі зміни у своєму особистому житті. За словами спортсменки, нещодавно вона закохалася, а її коханого звуть Ріс Топлі, він грає в крикет. Про це повідомляє таблоїд The Sun.

Пара зустріла один одного в спортивному залі.

"Відразу помітила його - це було легко, адже у Ріса зріст два метри. Я тоді працювала зі своїм тренером з фітнесу. Я була дуже зосереджена на своєму тренуванні, тому пізніше ми поспілкувалися вже в ресторані. Що стосується крикету, то я намагалася дізнатися більше. Коли у Ріса погані дні, то краще не ставити йому дурних питань. До нього я нічого не знала про цей вид спорту", - розповіла Світоліна.

За словами українки, для неї і для її бойфренда спорт залишається поки що на першому місці.

"Ми зустрічаємося тоді, коли у нього з'являється час, але, як ви знаєте, я поважаю його вид спорту. Для мене дуже важливо, що він на 100% присвячує себе своїй справі, а мене ставить на друге місце. Адже ми все ще дуже молоді і повинні продовжувати працювати над своїми кар'єрами, оскільки для цього саме час. Коли ми станемо старші, то зможемо насолоджуватися життям і всім іншим, але з тих пір, як ми разом, для мене теніс залишається на першому місці, так само, як і крикет для нього - ми чітко прояснили ці моменти", - зазначила Світоліна.

До речі, Світоліна здивувала відповіддю, який би спорт обрала замість тенісу.