ua en ru

Елтон Джон, Мерайя Кері та Антоніо Бандерас виступили на весілля внучки російського олігарха

Елтон Джон, Мерайя Кері та Антоніо Бандерас виступили на весілля внучки російського олігарха Фото: На весілля внучки олігарха злетівся голлівудський бомонд

Торжество, що відбулося у Великобританії на цих вихідних, відгриміло з небувалим розмахом

Співвласник аеропорту "Домодєдово",мільярдер Валерій Коган заради весілля улюбленої внучки замовив на торжество російських і світових зірок. Серед зірок були помічені сер Елтон Джон, співачка Мерайя Кері, а також актор Антоніо Бандерас, повідомляє Life.ru.

Відомо, що торжество відгриміло в столиці Великобританії. Обранцем 19-річної Ірини Коган став її ровесник — єврей англійського походження Деніел Кенвэй.

Елтон Джон, Мерайя Кері та Антоніо Бандерас виступили на весілля внучки російського олігарха

Фото: сер Елтон Джон на весіллі

На свято, сстоявшийся в Туманному Альбіоні, приватними літаками прилетів цілий взвод зірок шоу-бізнесу Філіп Кіркоров, Стас Михайлов, Олександр Сєров, Ігор Ніколаєв, Лев Лещенко. Також були помічені посол Азербайджану в Росії Полад Бюльбюль-огли, режисер Микита Михалков та інші.

Елтон Джон, Мерайя Кері та Антоніо Бандерас виступили на весілля внучки російського олігархаФото: Антоніо Бандерас і Ірина Коган

Але, мабуть, самим довгоочікуваним для нареченої став годинний концерт її кумира — Елтона Джона.

Зараз також активно обговорюють новину про те, що соцмережі "підірвав" путінський байкер Хірург, який став учасником економічного форуму.