"Боротьба за гідність триває": Єпископ Борис Гудзяк розповів, як українцям здолати ворога

Єпископ Борис Гудзяк розповів, як українцям здолати ворога
Фото: Борис Гудзяк

Священнослужитель дав декілька порад, як вистояти після Майдану

Кожен українець несе відповідальність за події, які відбулись три роки тому під час Революції гідності. Про це заявив єпископ Української Греко-католицької церкви, громадський діяч, науковець, президент Українського Католицького Університету, кавалер Ордену Почесного легіону Борис Гудзяк на своїй сторінці у Facebook.

"Сила свідчення Небесної Сотні потрясла країну і стрясла з нашого національного тіла лукавих демонів, але не всіх і не до кінця. Боротьба за гідність триває. Ворог є і ззовні, і небезпека зсередини; і з одним, і другим треба надалі зосереджено і мужньо змагатися. Пам’ятаючи Небесну Сотню і все переможне та правдиве, молімося і підтримуймо наших захисників, молімося і працюймо над своїм особистим наверненням. Ми ніколи не помилимося, коли чинитимемо діла милосердя. Робім добро. Добро - це не абстракція. Це конкретне щось, з кимсь і для когось", - написав він.

Єпископ Борис зазначив, що кожен з нас може давати відсіч ворогам на своєму відрізку фронту.

"Чи не найважливіший урок останніх трьох років у тому, що ми всі покликані до відповідальності. Ми всі можемо бути вільними і відповідальними. Кожен із нас на своєму місці, у своєму малому житті, на своєму відрізку фронту може давати відсіч ворогові людського роду, національним немочам і власній схильності розчаровуватися і опускати руки", – написав Гудзяк.

Священнослужитель дав декілька порад українцям, як можна здолати ворога.

"Що робити? Годувати голодних. Надати притулок тим, хто втратив дім під час обстрілі… І дім відбудувати. Лікувати покалічені тіла та душі. Потішати засмучених. Підіймати дух розчарованих.  Багато співати. Зберігати гумор. Сміятися злу у вічі. Бути активним у захисті нашої гідності. Кожен може чинити добре, а в доброму є велике. Треба у це повірити. Ми сьогодні спроможні на добро. Зосередьмося, помолімося і подумаймо – яке добро ми можемо вчинити сьогодні. І завтра..." –  зазначив Борис Гудзяк.

Раніше Руслана вшанувала пам'ять Героїв Небесної сотні.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся