ua en ru

"Ще попадешся мені без свідків": мережу обурив київський таксист, який взяв п'яного попутника і погрожував пасажирці (відео)

"Ще попадешся мені без свідків": мережу обурив київський таксист, який взяв п'яного попутника і погрожував пасажирці (відео) Фото: Таксі (pixabay.com/Pexels)

Водій погрожував дівчині розправою

У Києві дівчина викликала таксі, водій якого без дозволу взяв п'яного попутника, а на претензії пасажирки з цього приводу погрожував їй розправою. Про це розповіли на сторінці "Київ Оперативний" в соцмережі Facebook.

"Викликали таксі, водій не захотів заїжджати у двір через сніг, в результаті, прийшли до нього самі. Але не в цьому суть. Посередині нашого шляху він зупинився і взяв п'яного попутника. На слова "ми не згодні їхати з чужою людиною", почав говорити з п'яним попутником про те, що нас погано виховали батьки і виростила вулиця", - розповіла киянка Надія.

"Ми зателефонували диспетчеру, ввічливо пояснили ситуацію, і диспетчер сказала оплатити половину суми від вартості проїзду. Якщо водій відмовиться - диспетчер викличе поліцію. У підсумку від водія була ненормативна лексика з погрозами, мовляв знайду, приб'ю і того гірше", - зазначила вона.

Коли дівчина дзвонила диспетчеру таксі, водій сказав їй: "Ти с*ка! Ти ще попадешся мені, одна, коли свідків не буде".

"Вночі після цього мій чоловік з друзями викликали його під приводом "відвезіть в аеропорт, 500 грн". Він приїхав і вони поговорили. Він сказав: "Богом клянуся, я нічого не робив", - додала пасажир.

"Звичайно, якщо б перед цим чоловік побачив це відео, вони б не просто розмовляли. У будь-якому випадку, ця історія може статися з вашою сестрою, мамою, дружиною, дівчиною, донькою і це сумно. Бережіть себе і своїх коханих, можу сказати одне: у кожній службі не без виродка", - зазначила Надія.

Сьогодні з нами сталася така ситуація, викликали таксі, водій не захотів заїжджати у двір з-за снігу, в результаті, прийшли до нього самі. Але не в цьому суть. По середині нашого шляху він зупинився і взяв п'яного попутника. На слова - ми не згодні їхати з чужою людиною, почав говорити з п'яним попутником, про те що нас погано виховали батьки і виростила вулиця, ми зателефонували диспетчеру, ввічливо пояснили ситуацію, і диспетчер сказала оплатити підлогу від суми вартості проїзду, якщо водій відмовиться, диспетчер викличе поліцію. У підсумку від водія була ненормативна лексика з погрозами, мовляв знайду приб'ю і того гірше. Хочу розповісти вам продовження і може навіть кінець історії вночі, після цього, мій чоловік з друзями викликали його під приводом відвезіть в аеропорт 500 грн, він приїхав і вони поговорили. Він сказав Богом клянусь, я нічого не робив))) звичайно якщо б перед цим чоловік побачив це відео, вони б не просто розмовляли. У будь-якому випадку, ця історія може статися з вашою сестрою, мамою, дружиною, дівчиною, донькою і це сумно. Бережіть себе і своїх коханих, можу сказати одне, в кожній службі не без виродка. (с) Надія Дунаєва

Опубліковано Київ Оперативний 5 березень 2018 р.

Відео: Таксист без попиту взяв попутника (facebook.com/KyivOperativ)

"Ще попадешся мені без свідків": мережу обурив київський таксист, який взяв п'яного попутника і погрожував пасажирці (відео)

Скріншот поста (facebook.com/KyivOperativ)

Інцидент прокоментували користувачі мережі:

"Водій таксі не мав права брати попутників, якщо не виконав замовлення. Молодці дівчата".

"Через героя відео і Вови без прізвища здається, що всі таксисти п*дари. Це не так, є нормальні".

"Гівно має властивість спливати і бовтатися на поверхні".

"Цікаво було б подивитися на розвиток подій, якби пасажирами були двоє чоловіків. Знаєте, як би розвивалися події? А ніяк! Водій просто не взяв попутника".

"Де відео, як він приїхав 500 грн заробити? Там напевно веселіше було".

"Таксист козел і таке бидло є всюди".

"Ніхто його не звільнить".

"Жесть".

"Ще попадешся мені без свідків": мережу обурив київський таксист, який взяв п'яного попутника і погрожував пасажирці (відео)"Ще попадешся мені без свідків": мережу обурив київський таксист, який взяв п'яного попутника і погрожував пасажирці (відео)"Ще попадешся мені без свідків": мережу обурив київський таксист, який взяв п'яного попутника і погрожував пасажирці (відео)"Ще попадешся мені без свідків": мережу обурив київський таксист, який взяв п'яного попутника і погрожував пасажирці (відео)"Ще попадешся мені без свідків": мережу обурив київський таксист, який взяв п'яного попутника і погрожував пасажирці (відео)"Ще попадешся мені без свідків": мережу обурив київський таксист, який взяв п'яного попутника і погрожував пасажирці (відео)"Ще попадешся мені без свідків": мережу обурив київський таксист, який взяв п'яного попутника і погрожував пасажирці (відео)"Ще попадешся мені без свідків": мережу обурив київський таксист, який взяв п'яного попутника і погрожував пасажирці (відео)"Ще попадешся мені без свідків": мережу обурив київський таксист, який взяв п'яного попутника і погрожував пасажирці (відео)

Скріншот коментарів (facebook.com/KyivOperativ)

До речі, захист жінки обернувся для чоловіка кульовим пораненням.