ua en ru

"Є маленький, але важливий нюанс": журналіст опублікував "пам'ятку українському зраднику"

"Є маленький, але важливий нюанс": журналіст опублікував "пам'ятку українському зраднику" Колаж РБК-Україна

За словами Цимбалюка, українських зрадників, особливо з колишньої Партії регіонів, окупаційні влади "множать на нуль"

Відомий журналіст Роман Цимбалюк прокоментував заяву депутата Верховної Ради України від "Оппоблока" Євгена Балицького про можливість відокремлення від України на території свого округу. Про це Цимбалюк написав на своїй сторінці в Facebook.

"Пам'ятка української зраднику. Товариш з Оппоблока зібрався в РФ "зі своїми територіями" в Запорізькій області. Як приклад, він наводить приклад Криму і Донбасу. Прекрасний план. Тільки є маленький, але важливий нюанс", - зазначив журналіст.

За словами Цимбалюка, українських зрадників, особливо з колишньої Партії регіонів, окупаційні влади "множать на нуль", і вони, підібгавши хвости, їдуть у вільну Україну або тихенько пишуть книжки в Москві на тему "як втратити все і нічого не зрозуміти".

"Є маленький, але важливий нюанс": журналіст опублікував "пам'ятку українському зраднику"

Скріншот поста (facebook.com/RomanTsymbaliuk)

Журналіст закликав Балицького запитати у своїх луганських і донецьких однопартійців з Оппоблока, як часто вони їздять у свої рідні міста.

"Вони б йому відповіли, що шлях додому їм замовлено, хоча в 2014 році вони говорили, щось подібне як ось цей товариш. Що чекає друзів з Оппоблока на окупованих територіях - куля, а в кращому випадку підвал", - пише Роман.

Журналіст додав, що в Криму відбувається схожа ситуація, коли місцевих колаборантів потроху заміщають кадрами з материкової РФ.
"Росія дійсно із задоволенням захоплює українські території, але тільки в неї на цей випадок свої гауляйтери є", - підсумував Роман Цимбалюк.

"Є маленький, але важливий нюанс": журналіст опублікував "пам'ятку українському зраднику"

Скріншот поста (facebook.com/RomanTsymbaliuk)

Нагадаємо, що депутата Верховної Ради України від "Оппоблока" Євгенія Балицького викрили у загрозі порушити територіальну цілісність нашої країни.

Також повідомлялося, що стосовно цього нардепа відкрито кримінальну справу.

Повідомляється, що у Єдиний реєстр досудових розслідувань внесено відомості за ознаками посягання на територіальну цілісність України у висловлюваннях нардепа Балицького у вечірньому ефірі телеканалу "112 Україна".

Розслідування доручено слідчому відділу управління СБУ в Запорізькій області.