ua en ru

"Є певні проблеми": Добкін-молодший пояснив свою поведінку в Раді

"Є певні проблеми": Добкін-молодший пояснив свою поведінку в Раді Фото: Дмитро Добкін (unian.net)

Політик готовий пройти психіатричну або наркологічну експертизу за умови, що його колеги також таку експертизу пройдуть

Народний депутат Дмитро Добкін прокоментував свою дивну поведінку у Верховній Раді. За словами політика, ніяких наркотичних та алкогольних коштів він не приймає, а дійсно має проблеми зі здоров'ям.

"Ніяких наркотичних або алкогольних речей я не вживав. Всі ми живі люди, всі ходимо під Богом. Дійсно, у мене є певні проблеми неврологічного характеру, але це стосується особисто мене. Це питання, пов'язані з моїм здоров'ям. На відміну від багатьох здорових депутатів ні на кого в бійки я не кидаюся, нікого не ображаю. Це така тема, яку не хотілося б обговорювати", - сказав Добкін в ефірі телеканалу "112 Україна".

Парламентарій також підкреслив, що готовий пройти психіатричну експертизу.

"Деякі депутати, які мене звинувачують з високих трибун, за два роки у ВР так обросли жиром, що коли я це бачу, то стає смішно, коли чую такі звинувачення на свою адресу. Особисто я займаюся спортом, веду здоровий спосіб життя і того ж бажаю і всім іншим людям. Якби ті люди проходили експертизу разом зі мною, то я б не відмовився", - запевнив нардеп.

Крім того, Добкін-молодший прокоментував інтерес туром за €135 тис. За його словами, він тур так і не придбав.

"Це було одне з пропозицій. Я дійсно збираюся на новорічні канікули поїхати з сім'єю відпочивати. Чому вибрали найдорожчий варіант, хоча там були пропозиції в рази дешевше. На сьогоднішній день я ще нічого не купив. Якщо я щось придбаю, і журналісти це дізнаються, я із задоволенням надам інформацію. Як будь-яка нормальна людина, я б хотів поїхати якомога дешевше... Куди я поїду, я для себе ще не вирішив", - підкреслив він.

Раніше Добкин-старший прокоментував поведінка "загадкового" брата-нардепа.