"Ці діти інші": Гриневич розповіла, що потрібно сучасним школярам

Четвер 22 вересня 2016 18:58
"Ці діти інші": Гриневич розповіла, що потрібно сучасним школярам
Фото: Лілія Гриневич (nfront.org.ua)

На думку міністра освіти і науки, потрібно потихеньку відходити від "святого для нас формату" книг

Для сучасних дітей необхідно створювати електронні книги та електронні підручники, які будуть цікавими. Про це сказала міністр освіти і науки Лілія Гриневич на Форумі видавців у Львові.

"Я не втомлююсь повторювати, що паперовий формат книжки - це святий для нас формат, ми її дуже любимо тримати, нюхати, гортати, але для сучасних дітей ми мусимо створювати електронні книжки і електронні підручники, які будуть мати мультимедійні вкладення, цікавинки, через які дитина зможе навчатися та знайомитися зі світом, бо ці діти інші", - сказала міністр

За словами Гриневич, завдяки прозорому конкурсу підручників, проведеному в 2016 році, вдалося зберегти гроші і за державний рахунок буде надрукована хрестоматія для початкової школи - в ній будуть твори сучасних українських авторів, яких додали в програму 1-4 класів після оновлення програм.

"Зараз дуже важливо відкрити шлюзи для того, щоб хороша дитяча книжка потрапляла у шкільні бібліотеки", - зазначила вона.

До речі, Міносвіти ініціює відкриття Музею науки в Києві.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся