ua ru

"Ці люди мене підтримували": дівчина Лещенко розповіла про гастролі у Москві

"Ці люди мене підтримували": дівчина Лещенко розповіла про гастролі у Москві Фото: Анастасія Топольская (facebook.com/nastia.dj.ua)

Кохана парламентарія повідомила, що деякі росіяни підтримували її під час Революції Гідності

Дівчина нардепа Сергія Лещенка, діджей Анастасія Топольска, яка нещодавно розлучилася з законним чоловіком, розповіла, що не збирається відмовлятися від гастролей в Росії, так як там люди її підтримують. Про це вона повідомила в інтерв'ю виданню "Новое время".

"Я скасувала виступ там у вересні після скандалу з квартирою, щоб не підливати масла у вогонь. Але я все одно буду туди їздити. Ви ж не відмовитесь їздити в Росію, якщо у вас мама в Москві живе? Ось і для мене це як поїхати зустрітися з людьми, з якими я давно дружу і працюю. ARMA 17 були першими, хто дав мені шанс, хто відкрив переді мною двері, хто в мене повірив. Це дуже особиста історія. Це не концерти по Росії. Я не виступаю більше ніде. Тільки в цьому місці. І аудиторія там теж не політизована, дуже інтелігентна, художники, артисти різні. Ці люди мене підтримували навіть коли у нас була Революція. Я приїжджала туди і відчувала від них підтримку, розуміння. Їм було соромно за те, що робить Росія. Путіна вони самі не особливо-то підтримують", - розповіла Топольская.

Як раніше повідомлялося, Лещенко відмовився коментувати слова своєї коханої про депутатів-"дебилах".