ua ru

"Ці батьки вже дістали": обвинувачена у побитті дитини хореограф дала свої коментарі

"Ці батьки вже дістали": обвинувачена у побитті дитини хореограф дала свої коментарі Фото: 11-річна дівчинка (Сергій Радченко/Facebook)

За словами педагога, у неї хочуть забрати студію танців

11-річна Таня Грицаєнко з Ватутіно Черкаської області потрапила в лікарню з легким струсом мозку після уроку танців. За словами дитини і батьків, школярку вдарила викладач з хореографії. Педагог свою провину заперечує.

"Тиждень тому дочка пішла на заняття в місцеву танцювальну студію, Dance Pro Style називається. У Тані не вийшло якийсь рух, і вчителька Ольга Очкасова вдарила її по лівому вуху. Так вдарила, що у дитини тепер погіршився слух і підозра на легкий струс мозку. Донька вже тиждень лежить у лікарні. Спочатку лікарі сказали до понеділка, а тепер продовжили до п'ятниці і поставили крапельницю", – цитує маму Тані видання "Сегодня".

Зараз дитина знаходиться у лікарні. Мама Тані каже, що поліпшень у дитини немає.

"До школи я претензій не маю. Там є різні секції, багато видів танців, і там дітей не б'ють, це нам попалася горе-вчителька. Очкасова як працювала, так і працює. Це приватна школа танців. Але я буду йти до кінця. Ви розумієте, у мене був нормальний, здоровий дитина. Я нікому не дозволю її образити. Буду подавати в суд, домагатися, писати скарги. Буду добиватися, щоб у неї забрали ліцензію і заборонили працювати з дітьми", – заявила мама дівчинки.

Хореограф Ольга Очкасова стверджує, що цей скандал просто роздули. Вона своєї провини не визнає.

"Ці батьки вже дістали всіх і вся! Вчора було телебачення, чотирьом газетам давала інтерв'ю! Вони не можуть заспокоїтись?! Хочете розмовляйте з ними самі! Вже немає сил кожному розповідати! У мене 150 дітей в студії, у мене купа занять. У мене просто немає часу на таку нісенітницю. Для мене це роздутий скандал ні з чого. Людина хоче забрати приміщення. Все!" – резюмувала Ольга Очкасова.

Нагадаємо, що мама 11-річної дівчинки звинувачує вчительку у побитті її дитини.